Modne i pojemne torebki do jesiennych stylizacji? Ta skórzana jest teraz sporo przeceniona!

Paulina Żmudzińska
14.09.2021 13:15
Torebka

Torebka (IMaxTree)

Szukasz modelu, który będzie nie tylko pojemny, ale również stylowy? Torebki Wojas idealnie wpisują się w najgorętsze trendy na jesień 2021. Wybrałam aż 18 top modeli nie tylko do pracy, ale również na specjalne okazje. Dużo produktów znajdziesz teraz na wyprzedaży!

Shopperki nie tylko do pracy

Kobiety na całym świecie oszalały na punkcie pojemnych i wygodnych shopperek. Torebki damskie firmy Wojas to propozycje nie tylko na wielkie wyjścia, ale również na co dzień i do pracy. Modele w większych rozmiarach pomieszczą wszystko, czego akurat potrzebujesz. To doskonała opcja dla zapracowanych, zabieganych kobiet, w tym mam, które noszą ze sobą naprawdę sporo rzeczy (nie tylko swoich, ale również dzieci). Shopperka to zakup na lata, dlatego warto skusić się na nieco droższy, ale za to porządniejszy model, np. ze skóry.

ShopperkiShopperki IMaxTree

Najmodniejsze torebki na jesień 2021! [WYPRZEDAŻ]

Wygodne listonoszki Wojas

W tym roku prawdziwą furorę wśród fashionistek robią listonoszki. Nosimy je nie tylko na co dzień, ale również od święta. Są większe od klasycznych kopertówek, jednak mniejsze od shopperek. Pierwsza listonoszka pojawiła się już w średniowieczu, jednak popularność zyskała dopiero w latach 50. XX wieku. Warto sięgać po produkty z kolekcji polskich marek. Dziś w modzie są nie tylko modele w beżu, brązie lub czerni. Torebka Wojas bordowa to jedna z wielu dostępnych opcji w sam raz do jesiennych stylizacji.  

Modne torebkiModne torebki IMaxTree

Firma z tradycjami

Torebki Wojas tworzone są w polskich pracowniach rzemieślniczych ze skór pozyskanych od europejskich producentów. Warto zaznaczyć, że brand zatrudnia całe rodziny, w których wiedza często przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Oprócz butów w kolekcji firmy znalazły się także torebki. Jednym z najpopularniejszych fasonów w 2021 roku jest kuferek. Panie zazwyczaj noszą go do pracy, jednak pasuje także do bardziej eleganckich stylizacji, a nawet na czerwony dywan.

Kuferki na jesieńKuferki na jesień IMaxTree

Więcej o: