Sinsay w nowej kolekcji stawia na wygodę i funkcjonalność! Te ubrania sprawdzą się nie tylko na home office

Aleksandra Falkowska, D Z
26.01.2021 16:40
Kolekcja Sinsay

Kolekcja Sinsay (fot. LPP)

W tym sezonie również stawiamy na wygodne kroje i funkcjonale ubrania, które sprawdzą się nie tylko na home office. Taka jest właśnie nowa kolekcja Sinsay. Pełna dzianinowych tkanin, stonowanych barw i luźnych fasonów. Przedstawiamy linię Sinsay Comfort Zone!

Nowa kolekcja Sinsay 2021. Miękkie dzianiny w stonowanych kolorach

Nowa kolekcja Comfot ZoneNowa kolekcja Comfot Zone fot. Sinsay

Przedstawiamy nową kolekcję Sinsay Comfort Zone! Najnowsza linia polskiej sieciówki wyróżnia się stonowaną kolorystyką, luźnymi fasonami oraz miękkimi dzianinami, które docenią miłośniczki komfortowych rozwiązań w modzie. Co będziemy nosić w tym sezonie? My zwróciłyśmy szczególną uwagę na dzianinowe sukienki i ciepłe bluzy z miękkich tkanin. Sukienki w minimalistycznym stylu wykorzystasz nie tylko na co dzień. Wraz z szykownymi dodatkami mogą posłużyć jako atrakcyjna baza wielu zestawów na większe wyjście. Ciepłe bluzy z kapturem będą idealne na wiosnę. Zobacz nasze typy! 

Dzianinowe sukienki znajdziesz na Avanti24.pl! 

Sinsay wiosna/lato 2021. Spodnie w stylu lat 90-tych. Dzwony znów na topie

Nowa kolekcja Comfot ZoneNowa kolekcja Comfot Zone fot. Sinsay

W nowej linii polskiej sieciówki nie mogło też zabraknąć wygodnych spodni na co dzień. Możemy wybierać spośród modnych dzwonów nawiązujących do lat 90-tych, jeansowych joggerów czy praktycznych bojówek. Nie sposób pominąć również miękkich spodni dresowych, które w tym sezonie będziemy nosić niemal do wszystkiego. Przedstawiamy najwygodniejsze fasony z kolekcji Sinsay Comfort Zone. Zobacz!

Najmodniejsze spodnie na wiosnę 2021 znajdziesz na Avanti24.pl! 

"Perełki" z nowej kolekcji Sinsay. Te wygodne kurtki to hit sezonu!

Nowa kolekcja Comfot ZoneNowa kolekcja Comfot Zone fot. Sinsay

W naszym zestawieniu nie mogło też zabraknąć modnych okryć wierzchnich! Te kurtki będziemy nosić na okrągło. Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim beżowe puchówki oraz koszulowe kurtki w kratę, które w tym sezonie biją rekordy popularności. Świetnie wyglądają w zestawieniu z jeansami bądź wygodnymi spodniami dresowymi. Krótka puchówka z paskiem sprawdzi się nie tylko na co dzień, z pewnością wykorzystasz ją podczas weekendowego wypadu za miasto. Będzie się doskonale prezentować w towarzystwie białych dodatków. Oto nasze typy z najnowszej kolekcji Sinsay! 

Modne dresy na 2021 są dostępne tutaj [ATRAKCYJNE CENY]