Prezenty na Dzień Babci i Dziadka, które kupisz jeszcze dziś, a sprawią im mnóstwo radości!

Angelika Sobańska
20.01.2021 22:15
dzień babci i dziadka

dzień babci i dziadka (fot. empikfoto)

Dzień Babci i Dziadka to idealna okazja do wyrażenia swoich uczuć i pokazania, jak ważni są w naszym życiu są dziadkowie. Można to zrobić za pomocą prezentu, a nawet najmniejszy upominek na pewno będzie przyjęty z uśmiechem. Zobacz co warto kupić!

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka ze zdjęciem

Chyba nic nie cieszy tak bardzo jak personalizowany prezent, szczególnie ze zdjęciem. Na pewno dziadkowie będą zachwyceni, gdy dostaną upominek z fotografią ich wnuczków. Zamówienie takiego prezentu jest bardzo proste - wystarczy załadować zdjęcia ze swojego komputera przy zakupie danego produktu. Co warto podarować na Dzień Babci i Dziadka? Możliwości jest bardzo dużo! Najbardziej uniwersalnym i zarazem praktycznym będzie na pewno kubek. To wyjątkowy upominek, z którego twoi dziadkowie mogą cieszyć się każdego dnia. Innym pomysłem na prezent  na Dzień Babci i Dziadka jest kalendarz, który rozpromieni każdy dzień roku! Może być zarówno trójdzielny, 12-stronnicowy, jak i niewielki, do postawienia na biurko. Kilka wspólnych fotografii można także zebrać i stworzyć z nich fotoksiążkę albo obraz do powieszenia na ścianę. 

dzień babci i dziadkadzień babci i dziadka fot. instagram.com/empikfoto

Tanie prezenty na Dzień Babci i Dziadka do 30 zł

Szukasz czegoś niedrogiego? Wspaniały prezent na Dzień Babci i Dziadka można kupić nawet za mniej niż 30 zł! Jak zawsze w przypadku podarunków - liczy się przede wszystkim gest i pamięć o najbliższych. Tym bardziej, że w niskiej cenie można kupić naprawdę ciekawe rzeczy. Jeśli babcia lub dziadek mieszkają daleko, możesz nawet postawić na kartkę z życzeniami. Tradycja wysyłania pocztówek i kartek pocztowych nie jest już tak żywa jak kiedyś, a to piękny i prosty sposób na pokazanie, że ta osoba jest dla nas ważna, a także pamiątka na długie lata. Dobrym pomysłem na prezent dla babci i dziadka jest tzw. fotokartka, czyli taka ze zdjęciem. Kupisz ją za grosze, a może sprawić dużo radości. Za mniej niż 20 zł możesz też nabyć magnes ze zdjęciem na lodówkę. To ciekawy upominek na Dzień Babci i Dziadka. Nie więcej niż 30 zł zapłacisz też za kubki przeznaczone specjalnie dla dziadków.

Damska kosmetyczka to świetny pomysł na prezent dla babci. Niektóre z nich kosztują mniej niż 10 zł!

 

Co podarować na Dzień Babci i Dziadka? 

Oczywiście, personalizowane prezenty i specjalnie dedykowane na Dzień Babci i Dziadka to nie jedyne możliwości, które warto wziąć pod uwagę wybierając upominek. Jeśli chcesz postawić na drobiazg i coś taniego to mogą to być nawet ładnie zapakowane czekoladki albo ulubione ciasto. Miłym upominkiem dla babci i dziadka może być także herbata liściasta albo droższa, ekskluzywna kawa. Często są one w ładnych opakowaniach i to zdecydowanie prezent w dobrym guście. Szczególnie warto wypatrywać eleganckich zestawów - np. herbata plus kubek lub piękna filiżanka. A może twoi dziadkowie są działkowcami, lubią czytać albo gotować? Podarunek na Dzień Babci i Dziadka związany z ich hobby na pewno niezmiernie ich ucieszy! 

Damskie rękawiczki to gustowny prezent. Duży wybór znajdziesz na Avanti24.pl!