Wyjątkowe prezenty na Dzień Dziadka. Te personalizowane upominki na pewno wywołają uśmiech na jego twarzy!

Angelika Sobańska
10.01.2021 15:00
prezent na dzień dziadka

prezent na dzień dziadka (fot. shutterstock)

Dzień Dziadka zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie, trzeba pomyśleć o jakimś upomniku. To oczywiście może wiązać się z wątpliwościami i pytaniem: "co kupić?". Przedstawiamy świetnie pomysły na prezent na Dzień Dziadka. Na pewno będzie zadowolony!

Prezent na Dzień Dziadka: personalizowany kubek

Jednymi z najpiękniejszych prezentów są te, które poprawiają nam nastrój i przypominają o tym jak bardzo ktoś nas kocha. Do takich na pewno należy drobny upominek jakim jest personalizowany kubek. Możesz umieścić na nim zdjęcie dziadka z wnukami. Wspólna wycieczka, rodzinne spotkanie, a może jego urodziny? Taki prezent dla dziadka na pewno będzie strzałem w dziesiątkę! Ten specjalny kubek będzie wywoływać uśmiech na jego twarzy za każdym razem gdy będzie pił w nim herbatę. Taki prezent na Dzień Dziadka to uniwersalny upominek, który spodoba się każdemu, a także praktyczny. Dodatkowym plusem jest niska cena, bo kupisz go za 30 - 40 zł. Oprócz klasycznych kubków ze zdjęciami, znajdziesz również tzw. kubek magiczny. Dopiero po napełnieniu go gorącym napojem, pojawia się zdjęcie. To na pewno zaskoczy dziadka! Stworzenie projektu personalizowanego kubka jest bajecznie proste - wystarczy wybrać opcję "stwórz projekt" i załadować zdjęcie lub kilka (zależnie od rodzaju kubka) w formacie jpg z komputera.

prezent na dzień dziadkaprezent na dzień dziadka fot.empikfoto

Co na Dzień dziadka? Fotoksiążki i kalendarze

Kto nie lubi czasem pooglądać zdjęć rodzinnych? To dobre zajęcie na długie, zimowe wieczory i wspaniała pamiątka na wiele lat. Oprócz kubków ze zdjęciami, warto pomyśleć nad stworzeniem wyjątkowej fotoksiążki. Wybranie najpiękniejszych fotografii i zebranie ich w jednym miejscu to wyjątkowy prezent, który z pewnością doceni każdy dziadek. Innym pomysłem jest personalizowany kalendarz ze zdjęciami. To idealny prezent na dzień babci i dziadka. Dzięki temu, że to święto przypada w styczniu, to jest to perfekcyjny czas na nowy kalendarz. Nawet trudne dni będą łatwiejsze, gdy dziadek spojrzy na zdjęcie z wnuczkiem lub wnuczką. Jeśli szukasz czegoś bardziej uniwersalnego to dobrym pomysłem może być też obraz do powieszenia na ścianie lub plakat, na którym będą zdjęcia wnuczka lub wnuczki.

Zobacz też: Te prezenty na Dzień Babci wyrażą więcej niż 1000 słów! Mamy propozycje na każdą kieszeń!

 

Inne pomysły na prezent na Dzień Dziadka

To oczywiście nie wszystkie możliwości personalizowanych, oryginalnych prezentów dla dziadków. Dobrym pomysłem może być także koszulka ze zdjęciem i napisem "Super dziadek" lub innym. Możesz też postawić na niezwykłą ozdobę kanapy jaką na pewno będzie poduszka dekoracyjna ze zdjęciem. Wielbicielom minimalistycznych prezentów spodoba się z kolei koncepcja małych ręczników z prostym napisem typu: "Kochany dziadek [tu imię]". Niezależnie jednak od tego co wybierzesz, na pewno reakcją będzie zadowolenie oraz zaskoczenie! Personalizowany prezent na dzień dziadka jest upominkiem wyjątkowym i na pewno wywoła uśmiech i ciepło w sercu.

Szukasz jeszcze czegoś innego? Zegarki męskie mogą to również dobry pomysł na prezent!

prezent dla dziadkaprezent dla dziadka fot. empikfoto.com