Torebki na długim pasku WITTCHEN. To nie tylko piękno, ale i świetna jakość

Agata Zielińska/DZ
08.04.2020 17:10
Torebki

Torebki (Fot. Instagram: @Wittchencom)

Skórzana torebka to gwarancja jakości na wiele lat. Torebka dobrej firmy przez długi czas powinna wyglądać jak nowa, nawet przy intensywnym używaniu. Wspieramy polską modę, dlatego w dzisiejszym zestawieniu modnych torebek na długim pasku na wiosnę znajdziecie propozycje WITTCHEN.

Mała torebka na długim pasku

Szukasz modnej torebki, która przetrwa dłużej niż jeden sezon, a mimo to nadal będzie modna, a do tego poręczna? Mała torebka na długim pasku to nasza propozycja na ten sezon. Dlaczego właśnie taki model? Jest przede wszystkim lekka i praktyczna, do tego możesz przewiesić ją przez ramię i mieć swobodne ręce.

Mała torebka na długim pasku w eleganckim wydaniu pasuje do wieczorowej sukienki - to stylowe zestawienie np. na przyjęcie weselne, bankiet lub imprezę firmową. Ale nie tylko! Taką listonoszką uzupełnisz casulowe zestawy na co dzień. 

 

Duże torebki na długim pasku

Duże torebki na długim pasku to pojemna i poręczna propozycja. Z pewnością pokochają je kobiety, które zawsze mają przy sobie dużo rzeczy, bardziej i mniej potrzebnych. Duża torebka na długim pasku zagwarantuje ci swobodę rąk, gdy tego potrzebujesz. Wystarczy, że torebkę będziesz nosić na ramieniu lub przewiesisz ją po przekątnej torsu. 

Torebka na wiosnę - wiele modeli posiada dołączony długi pasekTorebka na wiosnę - wiele modeli posiada dołączony długi pasek Fot. shutterstock

Czarna torebka na długim pasku

Czarna torebka na długim pasku to najbardziej klasyczna i uniwersalna propozycja WITTCHEN. Pasuje dosłownie do wszystkiego i na każdą okazję. Naszym zdaniem to pozycja obowiązkowa w każdej damskiej garderobie - czarna torebka na długim pasku pasuje do każdej stylizacji - od eleganckiej po casualową. Jaki model wybrać? Aktualnie na topie są torebki o zakrąglonych formach i z ozdobnymi zapięciami. Z mody nie wychodzą również torebki pikowane.  

Czarna torebka na długim paskuCzarna torebka na długim pasku Fot. Instagram: @WITTCHENCOM