Najmodniejsze płaszcze z wyprzedaży: piękne modele do 200 zł!

Agata Zielińska/DZ
27.01.2020 14:02
Płaszcz

Płaszcz (www.shutterstock.com)

Koniec sezonu zimowego kojarzy nam się zarówno z nowimi, wiosennymi kolekcjami obok których trudno przejść obojętnie, jak i z niesamowitymi wyprzedażami. Kiedy więc kupić płaszcz na przyszły sezon jesienno-zimowy jak nie teraz? Wykorzystałyśmy okazję i znalazłyśmy piękne, eleganckie i ciepłe płaszcze w dwóch kategoriach cenowych: do 150 zł i do 200 zł. W zestawieniu nie zabrakło propozycji w najmodniejszym, camelowym kolorze oraz klasyków!

Ciepłe i modne płaszcze z wyprzedaży - za te perełki nie zapłacisz więcej niż 150 zł!

Zastanawiasz się, jak wykorzystać okres najgorętszych wyprzedaży, by nie żałować swojej decyzji? Modne okrycie wierzchnie jest najczęściej największym wydatkiem podczas kompletowania garderoby na chłodne dni. Dlatego warto teraz kupić płaszcz na przyszły sezon ze sporym rabatem. Wybrałyśmy bardziej i mniej klasyczne modele, które będą pasowały paniom o różnym typie urody, bez względu na sylwetkę. W zestawieniu znajdziecie czarne eleganckie płaszcze oraz propozycje dla kobiet, które nie lubią wtapiać się w tłum. Piękne są te w kolorze czerwonym i khaki! Jeśli chcesz wyeksponować talię, warto wybrać model z paskiem! 

Płaszcze za mniej niż 150 złPłaszcze za mniej niż 150 zł Fot. Materiały partnera

Płaszcze w najmodniejszym kolorze. Camelowe za mniej niż 150 zł!

Camelowe płaszcze to wciąż gorący trend, który powoli przeradza się w klasyk. Okrycia wierzchnie w tym kolorze wybierają zarówno panowie jak i panie. To także częsty wybór gwiazd. Wybraliśmy modele, które kupicie w znanym sklepie internetowym, gdzie ubiera się m.in. Ola Nowak. Poniższe propozycje kupicie za niecałe 150 zł! 

Eleganckie płaszcze za mniej niż 200 zł! 

Płaszcze szlafrokowe o prostym, męskim kroju czy prochowiec? Jaki fason wybrać na przyszły sezon jesienno-zimowy? Klasyka nigdy nie wychodzi z mody, dlatego warto wybrać model w uniwersalnym kolorze: szarym, czarnym lub camelowym, który będzie pasował do wszystkiego. W zestawieniu znajdziesz także propozycje przejściowe. Idealnie sprawdzą się na koniec zimy i początek wiosny. Najmodniejsze płaszcze kupicie za mniej niż 200 zł! 

Płaszcze za mniej niż 200 złPłaszcze za mniej niż 200 zł Fot. Materiały partnera

Więcej o: