Modne puchówki na zimę New Balance - damskie i męskie propozycje

Agata Zielińska
29.11.2019 13:30
New Balance

New Balance (Fot. www.instagram.com/newbalancepoland)

New Balance to popularny na całym świecie brand. Słynie ze świetnej jakości butów sportowych oraz odzieży. Nic dziwnego, że również kurtki na zimę cieszą się dużym powodzeniem. Ich krój jest klasyczny a kolory stonowane. Są bardzo ciepłe. Wybralismy hity New Balance na zimę - kurtki damskie i męskie.

Damskie kurtki puchowe New Balance

Wybraliśmy damskie kurtki na zimę od New Balance w stonowanych kolorach. Klasyczna czerń, beż oraz pudrowy róż - te kolory uwielbiają minimaliści. Kurtki mają syntetyczne ocieplenie, które szybko daje uczucie ciepła i zatrzymuje je na długo. Poza tym materiał, z którego wykonane są kurtki New Balance, jest lekki i oddychający. Ich zaletą są także duże, otwarte kieszenie, w których możesz schować dłonie, gdy na dworze szczypie mróz.

 

Męskie kurtki puchowe New Balance

Dla panów wybraliśmy kurtki ze specjalnym ociepleniem. Poniższe modele mają wypełnienie składające się w 90% z kaczego puchu, pozostałe 10% to pierze. Oznacza to, że kurtka ta będzie prawdopodobnie najcieplejszą, jaką kiedykolwiek miałeś. W tych modelach New Balance żaden mróz nie jest zbyt straszny. Poza tym kurtka nadal jest lekka i prezentuje się świetnie! Idealnie nadaje się na długie wędrówki górskie. Nie musisz obawiać się w niej deszczu ani śniegu, gdyż kurtki New Balance mają hydrofobowe wykończenie. 

 
Więcej o: