Puchowe kurtki na trzy sposoby

Beata Aduckiewicz
Puchowe kurtki to doskonały wybór na zimowe mrozy. Sprawiają, że czujemy się ciepło niczym otulone kołdrą. Zobacz trzy stylizacje z puchowymi kurtkami w roli głównej.

Puchowa kurtka jest niezastąpiona podczas chłodnych miesięcy zimy. Nie dość, że wygląda ona bardzo modnie, to jeszcze doskonale chroni przed mrozem. Faktem jest, że kurtki puchowe nie zawsze leżą dobrze na sylwetce, ale i z tym problem można sobie poradzić. Zazwyczaj posiadają one pikowanie, więc jeśli jesteś szczupła decyduj się na drobne pikowane wzory. Jeśli zaś posiadasz nieco więcej ciałka, to wybieraj modele o szerokim pikowaniu. Dziś przygotowałam trzy stylizacje z puchowymi kurtkami . Wybierz tę najlepszą.

Niebieska kurtka puchowa plus szarość i biel

Puchowa kurtka, szarość i biel / kolaż: mat. partneraPuchowa kurtka, szarość i biel / kolaż: mat. partnera Puchowa kurtka, szarość i biel / kolaż: mat. partnera Puchowa kurtka, szarość i biel / kolaż: mat. partnera

W pierwszej stylizacji postanowiłam wybrać puchową kurtkę o intensywnym kolorze niebieskim. Zestawiłam ją z białym swetrem oraz szarymi jeansami. Do tego dopasowałam też szare botki oraz szarą torebkę o ton jaśniejsze od spodni. Całość uzupełnia jeszcze srebrny zegarek.

Bordowa kurtka i czerń

Puchowe kurtki - bordo i czerń / kolaż: mat. partneraPuchowe kurtki - bordo i czerń / kolaż: mat. partnera Puchowe kurtki - bordo i czerń / kolaż: mat. partnera Puchowe kurtki - bordo i czerń / kolaż: mat. partnera

W drugiej stylizacji zdecydowałam się na bordową kurtkę puchową i wybrałam do niej bordowy sweter oraz czarne jeansy z modnym haftowaniem na bokach. Do tego dobrałam również czarne botki oraz workowatą torebką z frędzlami. W razie chłodów możesz też założyć pasującą kolorystycznie czapkę - ja wybrałam czarną z czerwonym pomponem.

Puchowa kurtka i spódnica

Puchowe kurtki i spódnica / kolaż: mat. partneraPuchowe kurtki i spódnica / kolaż: mat. partnera Puchowe kurtki i spódnica / kolaż: mat. partnera Puchowe kurtki i spódnica / kolaż: mat. partnera

Puchową kurtkę możesz też z powodzeniem zestawić ze spódnicą. Ja wybrałam spódnicę jeansową z guzikami i zestawiłam ją z błyszczącą, jasno-różową kurtką. Do tego dopasowałam też beżowe, zamszowe kozaki oraz białobeżową torebkę na łańcuszku. Całość uzupełnia jeszcze różowa biżuteria.

Zobacz też inne kurtki puchowe w sklepie Avanti24.

Więcej o:
Copyright © Agora SA