Trampki o każdej porze dnia

Trampki to jedne z najwygodniejszych butów na świecie. Każda z nas czuje się w nich komfortowo. Chętnie zakładamy je wiosną, latem, a także jesienią. Trampki genialnie sprawdzają zarówno w sportowych jak i do tych bardziej oficjalnych stylizacjach. Sprawdź, które z nich bardziej przypadną Ci do gustu.

Historia powstania trampek sięga ubiegłego wieku. Pierwszy model butów z  charakterystyczną  gumową podeszwą  i długimi  sznurowadłami  powstał  w  1908 roku w firmie  Marquisa M. Converse. Kolekcja sygnowana nazwą "All Stars" przeznaczona była dla koszykarzy. W latach 40. XX. wieku białe trampki były wykorzystywane jako element ubioru treningowego amerykańskiej armii. Prawdziwe lata świetności ten rodzaj obuwia przeżywał w latach 50 i 60. XX. wieku, kiedy był symbolem młodzieżowego buntu. Wraz z upływem lat trampki na stałe wpisały się  do kanonu mody. Chętnie noszą je zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zakładamy je do sportowych, romantycznych i nieco bardziej oficjalnych stylizacji. Sprawdź, która z naszych propozycji spodoba Ci się najbardziej.

Zestaw z czerwonymi trampkami

Zestaw z czerwonymi trampkami do pracyZestaw z czerwonymi trampkami do pracy Zestaw z czerwonymi trampkami do pracy/materiały partnerów Zestaw z czerwonymi trampkami do pracy/materiały partnerów

Zestaw z metalicznymi trampkami

Jeśli w Twojej pracy nie musisz stosować się do zasad dress codu, warto postawić na klasykę z odrobiną szaleństwa. Wybraliśmy dla Ciebie zestaw składający się z białej, luźnej koszuli, czarnych rurek, dużej, czarnej torebki, srebrnego zegarka, czarnych kolczyków i oczywiście trampek. Tym razem postawiliśmy na wysokie, czerwone Conversy.

Stylizacja z metalicznymi trampkamiStylizacja z metalicznymi trampkami Stylizacja z metalicznymi trampkami/materiały partnerów Stylizacja z metalicznymi trampkami/materiały partnerów

Końcówka sierpnia to jedna z ostatnich okazji na wykorzystanie letnich promieni słonecznych. Zakładaj zwiewne sukienki i kombinezony. Nasza druga stylizacja sprawdzi się zarówno na plaży, jak i podczas wieczornego spaceru. Składa się z białego, dziewczęcego kombinezonu, czarnego kapelusza i pojemnej torby, srebrnych dodatków: kolczyków i naszyjnika i oczywiście najważniejszego elementu - metalicznych trampek.

Zestaw z białymi trampkami

Zestaw z białymi trampkamiZestaw z białymi trampkami Zestaw z białymi trampkami/materiały partnerów Zestaw z białymi trampkami/materiały partnerów

Wybierasz się na lunch z przyjaciółką albo na randkę z ukochanym? Załóż kobiecy zestaw składający się z czarnego body, beżowej spódnicy, małej, szarej listonoszki, zegarka na czarnym pasku i złotych kolczyków. Do stylizacji wybraliśmy także wygodne, białe trampki.

Zobacz więcej trampek w sklepie Avanti.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.