Zielone ubrania na wiosnę - odkryj najpiękniejsze modele

Magdalena Ławreniuk
21.03.2016 11:30
Zielone ubrania idealne do wiosennych stylizacji

Zielone ubrania idealne do wiosennych stylizacji (www.pinterest.com)

Jakie barwy świetnie sprawdzają się w wiosennych stylizacjach? Wszystkie odcienie zieleni, dlatego przygotowałyśmy dla Was przegląd najpiękniejszych ubrań w tym kolorze. Sprawdźcie i odkryjcie ciekawe propozycje.

Zielona wiosna

Zieleń jest kolorem, który nieodzownie kojarzy się nam z wiosną. Wszystko kwitnie, budzi się do życia, wokół robi się zielono. Dlatego właśnie ubrania w tym kolorze świetnie pasują do wiosennych stylizacji . Bez znaczenia czy wolisz limonkowy, miętowy, szmaragdowy, seledynowy, czy trawiasty odcień - wszystkie z nich są modne tej wiosny. Ze swojej strony, polecamy jednak wybieranie jasnych lub intensywnych odcieni zieleni, khaki i oliwkowy rezerwujemy tylko dla stylu militarnego.

Wiosenne stylizacje z zielenią w roli głównej

Jakie zielone ubrania warto wybrać? My stawiamy przede wszystkim na zwiewne sukienki z lekkich materiałów - urocze, z dziewczęcym powabem i doskonałe na wiosnę. Wybieramy także modele dresowe o prostym kroju, które świetnie sprawdzają się na co dzień. Niejedną stylizację ożywią także spodnie w intensywnym, zielonym odcieniu. Dobrym wyborem są także szmaragdowe koszule. Spośród spódnic wybieramy modele tiulowe i plisowane.

Z jakimi kolorami łączyć zielony?

To z jakimi odcieniami świetnie wygląda zielony zależy także od jego nasycenia. Miętowy będzie pasować do innych pastelowych kolorów, na przykład jasnoróżowego, limonkowy wygląda świetnie z żółtymi dodatkami, z kolei pistacjowy doskonale komponuje się z granatem. Jeśli nie wiesz, w jakim kolorze wybrać ubrania, postaw na uniwersalną czerń lub stonowane odcienie szarości lub beżu. Do stylizacji sportowych, polecamy zestawienie białych i zielonych ubrań . Dobrym wyborem będzie także zielony total look.

Zielone ubrania na wiosnę - odkryj najpiękniejsze modele

Jakie barwy świetnie sprawdzają się w wiosennych stylizacjach? Wszystkie odcienie zieleni, dlatego przygotowyłyśmy dla Was przegląd najpiękniejszych ubrań w tym kolorze. Sprawdźcie i odkryjcie ciekawe propozycje.

Zielona wiosna

Zieleń jest kolorem, który nieodzownie kojarzy się nam z wiosną. Wszystko kwitnie, budzi się do życia, wokół robi się zielono. Dlatego właśnie ubrania w tym kolorze świetnie pasują do wiosennych stylizacji. Bez znaczenia czy wolisz limonkowy, miętowy, szmaragdowy, seledynowy, czy trawiasty odcień - wszystkie z nich są modne tej wiosny. Ze swojej strony, polecamy jednak wybieranie jasnych lub intensywnych odcieni (khaki i oliwkowy rezerwujemy tylko dla stylu militarnego).

Wiosenne stylizacje z zielenią w roli głównej

Jakie ubrania w odcieniach zieleni warto wybrać? My stawiamy przede wszystkim na zwiewne sukienki z lekkich materiałów - urocze, z dziewczęcym powabem i doskonałe na wiosnę. Wybieramy także modele dresowe o prostym kroju, które świetnie sprawdzają się na co dzień. Niejedną stylizację ożywią także spodnie w intensywnym, zielonym odcieniu. Dobrym wyborem są także szmaragdowe koszule. Spośród spódnic wybieramy modele tiulowe i plisowane.

Z jakimi kolorami łączyć zielony?

To z jakimi odcieniami świetnie wygląda zielony zależy także od jego nasycenia. Miętowy będzie pasować do innych pastelowych kolorów, na przykład jasnoróżowego, limonkowy wygląda świetnie z żółtymi dodatkami, z kolei pistacjowy doskonale komponuje się z granatem. Jeśli nie wiesz, w jakim kolorze wybrać ubrania, postaw na uniwersalną czerń lub stonowane odcienie szarości lub beżu. Do stylizacji sportowych, polecamy zestawienie zielonych i białych ubrań. Dobrym wyborem będzie także zielony total look.

Więcej zielonych ubrań i dodatków znajdziesz TUTAJ

Więcej o: