Styl safari - sprawdź, jak to się nosi. Gotowe stylizacje wyłapane z sieci

Wiktoria Nowak
Prosto z Afryki pozdrowienia ślą najbardziej znani projektanci na świecie. Zobaczcie, co w swoich kolekcjach na nadchodzący sezon prezentują Versace, Vivienne Westwood i Balmain. Według nich, żeby przetrwać miejską pustynie, każda drapieżna kobieta potrzebuje ostro skrojonej kurtki i wiązanych sandałów, według nas potrzebuje nieco więcej, czego? Przekonajcie się same i zainspirujcie stylem safari oraz gotowymi stylizacjami z sieci.

Balmain

Miejska globtrotterka ma mocno zaakcentowane ramiona i talię. By podbić efekt najlepiej spiąć się w pasie. W tym może pomóc, ostatnio bardzo słynny projektant Balmain, bo w swojej kolekcji prezentuje ażurowe bluzki, szerokie dzwony z frędzlami i grube, porządne paski.

 

Versace

Czym podkreślić stylizację, aby pasowała do panującego stylu safari? Oczywiście dodatkami w stylu etno , a to ułatwi nam Versace. W swojej najnowszej kolekcji projektantka pokazuje, że wzory i bardzo ekstrawaganckie kroje to absolutny must have sezonu, który idealnie wpasowuje się do pustynnego looku.

 

Mango

Pamiętacie najnowszą kolekcję Mango "Monochromatic Nature "? Pustynne kolory, zwiewne spódnice do samej ziemi, golfy i beżowe trencze? Tak, to właśnie one podbiły nasze serca w tym sezonie jako pierwsze. Nadal nie możemy o nich zapomnieć, a wy?

 

Viviene Westwood

Nie dajcie się zmylić tej klasycznej i prostej stylizacji od Vivienne Westwood. Projektantka nie raz pokazała, co jej w duszy gra i z całą pewnością nie były to tylko klasyczne i minimalistyczne kroje. Nas jednak przekonała tym beżowym trenczem, który idealnie wpasowuje się w pustynny klimat.

 
Więcej o: