Liposomowe serum z 10%-tową witaminą C. - preparat, który przywróci skórze blask

Paulina Bukarewicz
12.02.2020 16:35
Synchrovit

Synchrovit (Instagram/ synchrolinepolska)

W okresie zimowym skóra twarzy traci blask i promienny wygląd. Zmagasz się z szarą cerą lub przebarwieniami i nie możesz się ich pozbyć? Kosmetyki z witaminą C. ujednolicą kolor skóry i przywrócą jej blask. Liposomowe serum Synchrovit stosowane regularnie pomoże ci się uporać z tymi problemami. Zobacz też inne kosmetyki z witaminą C. do pielęgnacji skóry zimą.

Synchrovit C. - serum przywracające skórze blask 

 

Preparat Synchrovit C polecany jest dla osób, które zmagaj się przebarwieniami, niejednolitym i ziemistym kolorem skóry (cera palacza). Pomoże także zniwelować drobne i głębokie zmarszczki. Serum to zawiera 10%-tową witaminę C. Jej obecność w formie liposomowej zwiększa stabilność witaminy C na utlenianie oraz umożliwia przenikanie i uwalnianie składników aktywnych w głębszych partiach skóry. Działanie witaminy C jest wzmacniane antyoksydantem enzymatycznym oraz mleczanem cynku. Serum zapewnia działanie przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. 

Kosmetyki z witaminą C., które pomogą odzyskać skórze blask 

 

Nie od dziś wiadomo, że witamina C. ma silny wpływ na skórę. Wykorzystywana w kosmetyce ma jedną ważną cechę - wszechstronność. Oddziałuje na wiele problemów skórnych, przywracając cerze zdrowy i ładny wygląd. Można ją stosować na: podrażnienia, trądzik, pękające naczynka, starzenie się skóry oraz utratę odpowiedniego koloru cery. Preparaty, takie jak serum, kremy czy boostery sprawdzają się idealnie w okresie zimowym, kiedy nasza skóra, ze względu na brak słońca, jest narażona na utratę blasku. Wybrałyśmy kilka produktów z witaminą C., które pomogą ci odzyskać promienną i wygładzoną skórę.