Ekologiczne kosmetyki polskiej marki Clochee. Najwyższa jakość w świetnej cenie

Paulina Bukarewicz
03.02.2020 16:00
kosmetyki clochee

kosmetyki clochee (fot. clochee_simplyorganic)

Marka Clochee to autorski projekt kobiecego duetu: Daria Prochenka i Justyna Szuszkiewicz. Dziewczyny produkują w 100% ekologiczne i zdrowe kosmetyki, których same potrzebują. Inspiruje je natura, dlatego kierują się takimi ideami jak dbanie o środowisko i propagowanie ekologicznego stylu życia. Zobacz kosmetyki Clochee, które są warte zakupu.

Główne misje i założenia marki 

Założycielki Clochee skrupulatnie kierują się wyznaczonymi przez siebie misjami. Pierwszą z nich jest "powrót do natury". Chcą pokazać, że to nie tylko slogan, ale także to z czego korzystali nasi przodkowie i najlepsza recepta na piękno. Daria i Justyna tworzą produkty zgodne z europejskimi standardami, składające się wyłącznie z wyselekcjonowanych składników naturalnych oraz z certyfikowanych surowców organicznych. Kolejnym, ważnym dla założycielek hasłem jest "Żyj eko". Odpowiedzialnie traktują kwestię opakowań, dlatego ich kosmetyki pakowane są bardzo oszczędnie. Pilnują by wszystkie słoje, czy butelki były biodegradowalne i nadawały się do recyklingu."Uśmiechnij się!" - mówi o tym, że marka tworzy z myślą o każdej kobiecie, która chce być zdrowa i zadbana. Clochee to prozdrowotny projekt dla ciała oraz dla duszy. Jeśli szukasz kosmetyków bez alkoholu, silikonu, oleju mineralnego i pochodnych ropy naftowej oraz syntetycznych barwników  to produkty Clochee są właśnie dla ciebie. 

Kosmetyki Clochee do twarzy

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy sprzyjają jej pięknemu i naturalnemu wyglądowiNaturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy sprzyjają jej pięknemu i naturalnemu wyglądowi fot. clochee_simplyorganic

Skóra twarzy jest bardziej delikatna i wrażliwsza niż skóra reszty ciała. Dlatego dla jej zdrowego wyglądu niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Sama woda nie jest w stanie skutecznie oczyścić skóry z resztek makijażu i zanieczyszczeń ze środowiska, które się na niej osadzają. Do każdej pielęgnacji niezbędne są właściwe kosmetyki, im bardziej naturalne, tym lepiej dla naszej cery. W asortymencie marki Clochee znajdziesz cały zestaw produktów: płyn micelarny, tonik, krem, serum i olejek. Antyoksydacyjne serum olejowe z witaminą C jest świetne - rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. W swoim składzie ma m.in. olej z pestek śliwki, który posiada właściwości zmiękczające i wysoką zawartość składników odżywczych. Jest to jeden z nielicznych, naturalnych olejów o pięknym migdałowym zapachu.

Kosmetyki Clochee do ciała 

Odżywcze peelingi do ciała wygładzą i zmiękczą skóręOdżywcze peelingi do ciała wygładzą i zmiękczą skórę fot. @clochee_simplyorganic

Pielęgnacja ciała jest tak samo ważna jak dbanie o cerę. Peeling i odpowiednie nawilżenie są kluczem dla ładnego wyglądu skóry. Co proponuje marka Clochee? Dobrze złuszczające peelingi do ciała o zapachu owoców, które wygładzają, nawilżają i dostarczają składniki odżywcze. Masła  regenerujące suchą skórę są hitem, podobnie jak lekkie balsamy, które zapewnią dobrą elastyczność skóry. Fajnym produktem jest również orzeźwiający olejek do mycia ciała, który skutecznie i delikatnie oczyszcza pozostawiając uczucie czystości i świeżości. W asortymencie dostępny jest także regenerujący krem do rąk, powstały na bazie ekologicznego oleju,, masła shea oraz naturalnych wyciągów roślinnych.

Więcej o: