Wiosenne nowości Avon: kolekcja Encanto i serum z witaminą C

NS
05.03.2019 14:24
Wiosenne nowości Avon

Wiosenne nowości Avon (mat. prasowe Avon)

Avon wprowadza do swojej oferty dwie nowości. Pierwsza z nich to seria Encanto, którą wyróżniają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne i intensywny zapach. Druga natomiast to rozświetlające i wygładzające serum z witaminą C.

Avon: kolekcja Encanto 

Encanto to seria kosmetyków marki Avon, która jest bestsellerem m.in. w Brazylii. W każdej z dwóch linii znajdziemy pięć produktów: wygładzający olejek do ciała i kąpieli (nawilżający, lekki, szybko się wchłania; w linii Zmysłowej dodatkowo zawiera odbijające światło drobinki), perfumowany balsam do ciała (odżywia i mocno nawilża), woda toaletowa, mgiełka do ciała (lekka i odświeżająca) oraz nawilżający krem do rąk (nadaje skórze jedwabistą gładkość). Obie linie – Zmysłową i Fascynującą - wyróżnia wyjątkowy zapach, stworzony przez światowej sławy perfumiarzy. Pierwsza z nich zawiera nuty malin, świeżej frezji i słodkiego heliotropu, druga uwodzi zmysły egzotycznym aromatem szmaragdowych kwiatów Jade Vine, różowego pieprzu i ciepłego piżma.

Kosmetyki z linii Encanto marki AvonKosmetyki z linii Encanto marki Avon mat. prasowe

Avon: serum Anew z witaminą C

Druga wiosenna nowość Avon to wielozadaniowe serum z serii Anew. Buteleczka tego produktu zawiera taką samą ilość czystej witaminy C, co 30 pomarańczy. Marka jest zresztą pionierem, jeśli chodzi o użycie tego składnika w swoich kosmetykach - dzięki opatentowanej formule, 10% witamina C pozostaje stabilna, czyli zachowuje swoje cenne właściwości, aż do ostatniej kropli. Po użyciu serum skóra jest rozświetlona, wygładzona i wygląda po prostu młodziej. 

Więcej o: