Fryzury na ślub i wesele 2019 według marki KEVIN.MURPHY

Jakie fryzury weselne będą najmodniejsze w 2019 roku? Z pomocą przychodzi marka KEVIN.MURPHY i kolekcja I.DOO, która wyłamuje się z szablonowych ślubnych upięć i proponuje efektowne fryzury na ślub inspirowane najgorętszymi trendami 2019 roku.

Fryzura ślubna powinna być nie tylko efektowna, ale przede wszystkim trwała. Od kilku lat wśród weselnych trendów dominują upięcia podkreślające naturalne oraz indywidualne piękno kobiety. Sprawdzamy, jakie fryzury ślubne i weselne będą najmodniejsze w 2019 roku.

Fryzury ślubne: klasyka w nowoczesnym wydaniu

Fryzury ślubne: klasyczne upięcieFryzury ślubne: klasyczne upięcie mat. prasowe

Wysokie upięcie to wciąż najpopularniejsza ślubna fryzura. W 2019 roku zamiast klasycznych i gładkich koków najmodniejsze będą luźne upięcia, pozwalające zachować teksturę włosów. Dla uzyskania odpowiedniego efektu warto sięgnąć po produkt KEVIN.MURPHY DOO.OVER.

Fryzury ślubne w stylu boho

Fryzura ślubna w stylu bohoFryzura ślubna w stylu boho mat. prasowe

Inspirowane romantycznym stylem boho ślubne i weselne fryzury od kilku lat utrzymują się czołówce najpopularniejszych upięć. To nonszalancki i bardzo kobiecy look, który najlepiej wygląda na rozpuszczonych lub delikatnie podpiętych włosach. Przed takim upięciem warto delikatnie pofalować pasma włosów i dla zwiększenia ich objętości skorzystać z produktu do stylizacji ANTI.GRAVITY. Do tego typu upięcia ślubnego idealne są ozdoby do włosów w formie kwiatów.

Fryzury ślubne w stylu vintage

Fryzury ślubne: fale w stylu retroFryzury ślubne: fale w stylu retro mat. prasowe

W 2019 roku modne będą także fryzury inspirowane stylem retro. Asymetryczne, miękkie fale z przedziałkiem na boku to ukłon w stronę mody lat 30. Taka fryzura doskonale koresponduje z klasycznymi ślubnymi sukienkami.

Więcej o: