Fryzury na wesele: długie włosy

Masz długie włosy? W takim razie na weselu możesz zaszaleć z fryzurą. Podpowiadamy, jakie fryzury na wesele będą modne w nadchodzącym sezonie.

Wesele to bardzo ważna impreza zarówno dla pary młodej jak i zaproszonych gości. Każda kobieta dostając zaproszenie na ślub od razu zastanawia się, jaką kupić sukienkę. Jedne panie przez wiele miesięcy szukają wymarzonej kreacji, pozostałe kupują coś w ostatniej chwili. Fryzura na wesele może nie jest aż tak ważna jak sukienka, ale również stanowi ważną część ogólnego looku. Podpowiadamy, jakie fryzury na wesele z długich włosów sprawdzą się najlepiej. 

Fryzury na wesele - długie włosy krok po kroku

Fryzury na wesele długie włosyFryzury na wesele długie włosy Materiały prasowe/www.shutterstock.com

Mając długie włosy możesz stworzyć wiele ciekawych i niepowtarzalnych fryzur na wesele. Jednak stworzenie efektownej fryzury na wesele z długich włosów może okazać się problematyczne. Najtrudniejszą są z pewnością koki. Podpowiemy wam, jak samodzielnie krok po kroku wykonać luźny kok z boku głowy: 

1. Wilgotne włosy spryskaj na całej długości sprayem prostującym, a następnie je wysusz. 

2. Boczne pasmo włosów przeczesz i zepnij dwiema spinkami. Resztę zwiąż w niski kucyk gumką, która kolorem jest najbardziej zbliżona do twoich włosów. 

3. Skręć kucyk w miarę ciasno. 

4. Owiń włosy dookoła tworząc zwarty kok i zabezpiecz go wsuwkami.  

5. Wydzielone w czasie drugiego kroku włosy owiń dookoła koka również zabezpieczając je wsuwkami. Włosy powinny delikatne opadać na policzek. 

6. Całość spryskaj lakierem do włosów. Prosta, piękna i efektowna fryzura na wesele gotowa. 

Fryzury na wesele - długie włosy rozpuszczone

Fryzury na wesele długie włosyFryzury na wesele długie włosy Materiały prasowe/www.shutterstock.com

Na weselu chcesz mieć włosy rozpuszczone? W zależności od tego, w jakiej fryzurze czujesz się dobrze, możesz wyprostować włosy albo zrobić loki. Świetnie sprawdzą się zarówno romantyczne i delikatne fale jak i te mocno skręcone, w stylu hollywoodzkim. Przed wyprostowaniem lub podkręceniem włosów nie zapomnij o spryskaniu ich odpowiednim preparatem, który zabezpieczy je przed wysoką temperaturą. Masz długie włosy, ale wcale nie mają objętości? Jest rozwiązanie - po zrobieniu loków delikatne je podtapiruj a następnie spryskaj lakierem. Dzięki temu zabiegowi twoja fryzura na wesele nabierze objętości i będzie się świetnie prezentować przez cały wieczór. 

Branża mody też ma swojego detektywa. Kim jest coolhunter?

Więcej o:
Copyright © Agora SA