Wakacyjne inspiracje - konkurs Groszków!

Podzielcie się z nami wakacyjnymi inspiracjami. Autorka najciekawszego zgłoszenia otrzyma kuferek z kosmetykami o wartości 300zł!

Wyjechałyście w ciekawe miejsce? Zainspirował Was ktoś fajnie ubrany? A może film lub konkretna kolekcja?

Chcemy stworzyć materiał oddający ducha lata 2011. Wy zdecydujcie, jakie ono jest, które trendy uważacie za najciekawsze, co zwróciło Waszą szczególną uwagę.

Zachęcamy Was do podzielenia się z nami inspiracjami z tego lata. Możecie zgłaszać zdjęcia własnego autorstwa, tworzyć kolaże na bazie kolekcji, zdjęć produktów - możliwości jest naprawdę wiele! W kilku zdaniach uzasadnijcie swój wybór.

Wystarczy założyć bloga , na którym w prosty sposób możecie umieścić kolaż i w kilku zdaniach uzasadnić swój wybór. Ważne, żeby otagować wpis hasłem wakacje 2011 (umożliwi nam to wyszukiwanie Waszych zgłoszeń).

WakacjeWakacje Shutterstock

Ilość zgłoszeń może być nieograniczona. Zachęcamy do regularnego prowadzenia bloga z wakacyjnymi inspiracjami - zwiększy to Waszą szansę na wygraną!

W ostatnim tygodniu sierpnia opublikujemy najciekawsze prace, a Wy zagłosujcie na najfajniejszą. Dla zwyciężczyni przygotowałyśmy kuferek na kosmetyki z niespodziankami. Wartość nagrody to 300zł! ( tu możecie zobaczyć zdjęcie kuferka)

Regulamin konkursu Groszków - Wakacyjne inspiracje

Bloguj na Groszkach!

Psychotest - co powie o tobie twoja walizka?

Więcej o: