Suknie ślubne plus size - zobacz najnowszą kolekcję sukni David's Bridal

Suknie ślubne plus size - zobacz genialną kolekcję David'a Bridal'a w londyńskiej scenerii.

Pierwszy raz w kampanii, jednego z największych domów mody zajmujących się sprzedażą sukien ślubnych , udział wzięła modelka plus size . Nie byle jaka modelka, bo Mercy Watson , która obłędnie wygląda w sukniach właśnie od Davida Bridal. Z londyńską scenerią w tle, zdjęcia zachwycają nas jeszcze bardziej.

D BridalD Bridal Londyn, David Bridal - Mercy Londyn, David Bridal - Mercy

Pomimo, że średni rozmiar, jakie noszą w Ameryce kobiety to 14, nadal rzadko można spotkać sesje z udziałem takich modelek . Mercy idealnie wpasowała się w rozmiar plus size i na zdjęciach autorstwa Davida Burtona, promuje kreacje innego Davida, tym razem Bridal'a na wiosnę 2016.

Oprócz sukien ślubnych modelka promuje dodatki w stylu boho np. długie welony i wianki . Zjawiskowa i pełna magii sesja zdjęciowa, została wykonana w Londynie i wygląda jak prawdziwe ślubne fotografie wykonana podczas tego wspaniałego wydarzenia dwóch młodych osób.

bridalbridal Dawid Burton, plus Size Dawid Burton, plus Size

W kolekcji brandu znalazły się przede wszystkim suknie ślubne typu "beza", a także bardziej dopasowane modele z koronkowymi wykończeniami. Na każdym zdjęciu modelka wygląda zjawiskowo. Nam takie kampanie z całą pewnością odpowiadają. Jesteśmy zaczarowane, a wy?

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: