Kolorowe szorty: przegląd najciekawszych modeli do 109 zł

Letni must-have - wybrane modele w specjalnych cenach. Zobacz gdzie upolujesz najlepszą okazję.

Materiałowe szorty są równie popularnym elementem letnich stylizacji, co ich jeansowy odpowiednik. Wśród szerokiego wyboru modeli dzisiaj skupiliśmy się na kolorowych spodenkach, które z pewnością nie raz znajdą miejsce w kompletowaniu letniego outfitu. Dodatkowym atutem jest ich cena. Żaden z wybranych modeli nie przekracza kwoty 109 zł . Co więcej, dla Waszej wygody podzieliliśmy je na 3 kategorie cenowe.

Szorty to jedna z tych rzeczy, bez której ciężko obejść się latem. Przy wyborze kolorowych, materiałowych modeli krótkich spodenek możemy stworzyć wiele różnych kompilacji na dowolne okazje. Do codziennych stylizacji wybieramy t-shirty lub bokserki w jednolitych kolorach, z ewentualnymi nadrukami. Jednak ograniczamy się przy wyborze kolorów i printów, aby nie przesadzić z wielobarwnością stylizacji. Pamiętajmy, że granica kiczu jest bardzo cienka!

Kolorowe spodenki świetnie wyglądają ze zwiewnymi koszulami . Możemy nosić je na kilka sposobów: wkasane, zawiązane na dole lub luźno rozpięte. Jeśli stroisz się na letnie przyjęcie, możesz założyć nieco bardziej elegancką koszulę , kolorowe spodenki z wysokim stanem i szpilki. Na pewno nie będziesz czuła się "przebrana".

Pułapką przy stylizacjach z kolorowymi spodenkami jest umiejętność odnalezienia umiaru. Za duża ilość kolorów, wzorów i dodatków to prosta droga do tandety, a co za tym idzie, taki zabieg może łatwo pogrążyć w towarzystwie. Jedyna rada, to szukanie złotego środka. Przy kolorowym i wzorzystym dole, wybieramy w miarę stonowaną górę i odwrotnie.

Partner - materiał

Hity z kategorii szorty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.