Buty do pracy: wyzwania biurowego dress code

Najciekawsze modele, wzory i fasony butów, które idealnie nadadzą się do pracy.

Wiadomo, że nie każdy będzie miał możliwość chodzić do pracy w ulubionych trampkach czy nowiutkich Air Maxach . Dla tych z Was, które są spętane biurowymi zasadami w zakresie mody, zrobiłyśmy specjalny przegląd butów, które sprawdzą się w pracy.

Klasyczne szpilki

Inwestycja na lata, czyli klasyczne szpilki w kolorze czerni, bieli lub beżu. Nie ma opcji, że ktoś kiedyś powie, że są już niemodne. W każdej szafie klasyczne szpilki to agent do zadań specjalnych. W biurze są równie niezawodne, co na eleganckim przyjęciu .

Balerinki

Dla tych z Was szczególnie ceniących wygodę balerinki to raj na ziemi. Praktyczne i neutralne - nie rażą w oczy, jeśli założysz je do ołówkowej spódnicy i nie wywołają salw zdziwienia przy eleganckich spodniach. Jeśli nie musisz chodzić do pracy w szpilkach lub Twój szef czasami przymruży oko w kwestii obuwia - jesteś szczęściarą!

Oksfordki

Najlepiej wyglądają w zestawie koszula + eleganckie spodnie. Styl biurowej chłopczycy i damskie garnitury leżą Ci najlepiej? Sznurowane buty typu oksfordki i brogsy są dla Ciebie!

Eleganckie sandały

Możesz na nie sobie pozwolić o ile oczywiście w Twoim dress codzie nie ma wzmianki o kategorycznym zakrywaniu stóp. W przypadku eleganckich sandałów także nie ma miejsca na większe ekstrawagancje - wybieramy klasyczne kolory, proste fasony wykonane z grubych pasków, na szpilce lub grubym słupku.

Partner - materiał

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.