Trendy - nowoczesna hipiska

Frędzie, romantyczne boho i etno... sprawdź co w tym sezonie nosi nowoczesna hipiska.

Hipiski podbijają ponownie świat, już nie spotkamy ich tylko tylko na festiwalach muzycznych ale i na ulicach miast czy największych światowych wybiegach. Obsypują nas furią barw, wzorów i luzu, który jest ich znakiem rozpoznawczym.

Nowoczesna hipiska to może nie najnowszy trend, ponieważ przebija się on od kilku sezonów, to jednak dopiero w tym wraca on do nas z wielkim przytupem . Takie domy mody jak Emilio Pucci, Livertine, Dries Van Noten, Valentino ... i mógłbym tak jeszcze bardzo długo, lansują styl hippie, lekko go unowocześniając. Nie brakuję więc sukienek maxi, romantycznego boho i kwiatów, które łączone są z nowoczesnymi tkaninami, przeźroczystościami czy frędzlami.

Główną cechą charakterystyczną dla stylu hippie jest kolor! Dużo koloru ! Łączenie barw kontrastujących ze sobą i podkręcanie stylizacji nonszalancko rozwianymi włosami, naturalnym makijażem i dużą ilością biżuterii. Materiały są zawsze lekkie i zwiewne, mają wyglądać tak jakby ubrała Cię poranna rosa i letni wietrzyk.

Dla kogo jest styl hippie? Moim zdaniem dla wszystkich, zwłaszcza latem! Etniczna tunika, skórzana kurtka z frędzlami czy zwiewna sukienka maxi powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety, i to nie ważne ile masz lat! Ten styl po prostu będzie pasować każdemu.

Partner - materiał

Wybór naszego stylisty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.