Stylizacja na celowniku - Karolina Malinowska

Zobacz co sądzimy o stylizacji Karoliny Malinowskiej.

Ostatnio na warszawskich salonach odbyła się impreza Raffaello na której tłumnie pojawiły się gwiazdy polskiego showbizesu. My jak zwykle przyjrzeliśmy się ich stylizacjom, tym razem naszą uwagę skupiliśmy na polskiej modelce Karolinie Malinowskiej .

Gwiazda, która niewątpliwie posiada wyczucie stylu, pojawiła się w ultra modnej stylizacji w tylu boho. Kreacja pochodzi z kolekcji polskiej marki Lookbook , która na rynku pojawiła się stosunkowo niedawno. Sukienka została połączona ze złotymi akcesoriami - dużym naszyjnikiem, kilkoma bransoletkami oraz sandałkami na płaskiej podeszwie (co jest raczej nie spotykane na takich przyjęciach).

Karolina MalinowskaKarolina Malinowska AKPA AKPA

Wielobarwna sukienka w połączeniu ze złotem stworzyła bardzo spójną całość. Idealnym zwieńczeniem stylizacji był dziewczęcy, bardzo świeży makijaż i rozpuszczone włosy Karoliny. My ocieniamy tę stylizacje na piątkę z plusem ! Ciekawi jesteśmy również waszego zdania.

Look w stylu boho to również idealna propozycja dla was drogie Panie! Specjalnie dla was znaleźliśmy kilka ciekawych propozycji takich sukienek na lato.

Partner - materiał

Sukienki w stylu boho

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.