Arena Mody - świat mody dostępny dla każdego

Jeśli szukasz czegoś do zabicia czasu, sprawdź grę internetową Arena Mody, w której każda z nas może zostać modelką!

Gra Arena Mody pozwala ci stworzyć od podstaw swoją modelkę (wygląd, makijaże, fryzury, stylizacje) i poprowadzić jej karierę na szczyt branży modowej.

Arena ModyArena Mody Arena Mody Arena Mody

Stworzona przez ciebie modelka będzie musiała rozpocząć pracę, aby zarobić pieniądze, które będzie mogła wydać na salony piękności (które pozwolą niemal dowolnie modyfikować stworzony na początku wygląd) oraz kupować ubrania. To właśnie zabawa w stylistę jest jedną z najprzyjemniejszych części rozgrywki. Stopniowo, wraz ze wzrostem popularności swojej modelki, otrzymasz dostęp do wielu sklepów, gdzie znajdziesz tysiące ubrań i dodatków. Raz na jakiś czas pojawi się też kolekcja limitowana.

Kiedy już uda ci się stworzyć ulubioną stylizację, możesz brać udział w modowych pojedynkach z innymi graczkami. Poza pracą, wygrywanie pojedynków to drugi sposób na zarabianie pieniędzy przez modelkę. Dodatkowo w grze dostępne są czasowe wydarzenia i zadania, w których możemy zyskać atrakcyjne nagrody.

Arena ModyArena Mody Arena Mody Arena Mody

Wśród innych ważnych i ciekawych elementów gry znajdzie się na przykład randkowanie z chłopakiem, urządzanie przyjęć, współpraca z innymi graczkami w specjalnych klubach, urządzanie mieszkania czy opieka nad zwierzakiem.

Dołącz do gry i odkryj wszystkie jej tajemnice na stronie Arena Mody.

Więcej o: