Suknie ślubne nie tylko na raz

Przerażają Cię duże ilości tiulu, falban czy drapowań? Znajdź sukienkę ślubną w sieci!

Trwa ślubny sezon. Jeśli jesteś jedną z tych panien młodych, która jeszcze nie zdecydowała jaką suknie wybrać to trafiłaś idealnie. Wcale nie musi ona kosztować kilku lub kilkunastu tysięcy. Dzięki sklepom internetowym możemy znaleźć dużo ciekawych propozycji w korzystnych cenach. Co lepsze, będą to ubrania nie tylko na jeden raz, jak to jest zazwyczaj z klasycznymi sukniami ślubnymi.

Nowoczesna suknia ślubna wcale nie musi być pełna zdobień, nie musi mieć bufiastych rękawów i być wyszywana perłami, również wcale nie musi być białą! Mogą to być jasne barwy wrzosu, różu, ecru czy zieleni. Wszystko zależy od wyobraźni panny młodej.

Przygotowałem kilka propozycji, które nie tylko zaskoczą waszych gości ale i weselny budżet.

Romantyczna koronka

Koronka zawsze wygląda drogo i bogato, a tak naprawdę może kosztować tyle co nic. Doda Ci ona kobiecego uroku i wdzięku. Później taką sukienkę możesz założyć na jakieś miłe garden party.

Materiały partnerów

Wybór Stylisty

Minimalizm

W internecie aż pełno od białych prostych sukienek. Świetnie sprawdzą się nie tylko podczaj tej wyjątkowej okazji, ale również idealnie odnajdą się podczas innych wyjść. Dzięki swojej prostocie można je dowolnie modyfikować dodatkami. Również ciekawą opcją jest garnitur czy kombinezon. Które są bardzo nowoczesne ale niezwykle urokliwe.

Materiały partnerów

Wybór stylisty

Trochę klejnotów

W tym dniu wiele panien młodych chce błyszczeć niczym kula dyskotekowa. Jeśli należysz do tej grupy, dla Ciebie też coś się znajdzie. Sukienki wyszywane wszelkimi błyskotkami wcale nie muszą kosztować dużo!

Materiały partnerów

Wybór stylisty

Idziemy w kolor

W ostatnich sezonach, coraz modniejsze stają się suknie ślubne w kolorze. Głównie są to delikatne pastele. Jest to ciekawa propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią zakładać ubrań tylko raz, gdyż taką sukienkę spokojnie wykorzystamy na wielu innych okazjach.

Materiały partnerów

Wybór stylisty

Jak sama widzisz możliwości jest co nie miara, a to tylko część z nich. Warto więc, przed kupnem sukni zastanowić się czy na pewno chce się wyglądać jak wielka beza.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.