Koszule w kratę - ponad 110 modeli z najnowszych kolekcji

Grunge'owy hit mody lat 90. znów jest na topie. Sprawdź, gdzie wybrać się po najciekawsze koszule w kratę.

Koszule w kratę były modne dwadzieścia lat temu, są modne dziś i będą powracały w przyszłości. Kochamy kratę za jej uniwersalność. Ten prosty, a zarazem oryginalny wzór pasuje do wielu rzeczy . Świetnie wygląda w połączeniu z jeansem (szczególnie podziurawionym i przetartym) oraz ze skórą i bawełną.

Koszule zaś nosimy od zawsze, doceniając ten element kobiecej garderoby przede wszystkim za jej praktyczność. Można ją nosić samą, jako bazę pod sweter lub rozpiętą na zwyczajny, biały T-shirt. To właśnie z tych powodów koszula w kartę cieszy się popularnością wśród kobiet.

MangoMango Mango, cena 119 zł Mango, cena 119 zł

Koszula w kratę stanowi prawdziwy must have sezonu. Jest nieodłącznym elementem każdej luźnej stylizacji i doskonale wpasowuje się w panujący, grunge-owy trend . Możesz ją znaleźć niemal we wszystkich sklepach odzieżowych. Zanim jednak wybierzesz się na zakupy, zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie z ponad 110 propozycji z najnowszych kolekcji.

Koszule w kratę były modne dwadzieścia lat temu, są modne dziś i będą powracały w przyszłości. Kochamy kratę za jej uniwersalność. Ten prosty, a zarazem oryginalny wzór pasuje do wielu rzeczy. Świetnie wygląda w połączeniu z jeansem (szczególnie podziurawionym i przetartym) oraz ze skórą i bawełną. Koszule zaś nosimy od zawsze, doceniając ten element kobiecej garderoby przede wszystkim za jej praktyczność. Można ją nosić samą, jako bazę pod sweter lub rozpiętą na zwyczajny, biały T-shirt. To właśnie z tych powodów koszula w kartę cieszy się popularnością wśród kobiet.

Koszula w kratę stanowi prawdziwy must have sezonu. Jest nieodłącznym elementem każdej luźnej stylizacji i doskonale wpasowuje się w panujący, grunge-owy trend. Możesz ją znaleźć niemal we wszystkich sklepach odzieżowych. Zanim jednak wybierzesz się na zakupy, zajrzyj do GALERII i wybierz coś dla siebie z ponad 80 propozycji z najnowszych kolekcji.

TOMMY HILFIGER SHIRT w okazje.info

Willsoor Koszula damska w okazje.info

Khujo Koszula w okazje.info

Superdry Koszula w okazje.info

BonPrix Koszula dwustronna w kratę w okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.