Oysho - swimming collection, lato 2011

Dni robią się coraz dłuższe, coraz odważniej odsłaniamy ciało. Oysho już z myślą o cudownych, upalnych dniach, przedstawia nam swoją 'swimming collection'.

To już oficjalne - lato czeka na nas za rogiem . Ani się obejrzymy a majowy weekend spędzimy nad jakimś jeziorem czy zalewem. Na kocu, z książką...

A wtedy nie będziemy przecież nosić szpilek czy eleganckiej sukienki. Nie dajcie się więc zaskoczyć i skompletujcie garderobę już teraz. Na pewno sporo rzeczy macie z poprzednich sezonów, w końcu t-shirty czy klapki jednak nie ulegają przedawnieniu tak szybko jak inne rzeczy, ale może będziecie chciały dokupić do letnich strojów coś nowego?

Oysho prezentuje bowiem w swojej letniej kolekcji zestawy nazwane 'swimming collection' , które są pomyślane dokładnie na takie 'luźne dni'.

Plażowe zestawy od Oysho, lato 2011

Składają się z bluzek, szortów, kostiumów kąpielowych i plażowych akcesoriów, dużej torby, która pomieści ręcznik, krem i książkę, okularów, sandałek.

Tymi ubraniami rządzi jedna zasada, ma być kolorowo - Oysho proponuje nam tu wersję pomarańczową, różową i niebieską.

Kostiumy kąpielowe tej marki to w tym sezonie raczej klasyczne bikini we wzory , z troczkami wiązanymi na szyi. Pojawia się też kratka i kostiumy dwukolorowe.

Kolekcja już w sklepach, więc spieszcie się ją zobaczyć.

Więcej:

Kostiumy kąpielowe Atlantic

Więcej o:
Copyright © Agora SA