Topshop - pełny lookbook wiosna/lato 2011

Pokazywałyśmy w Groszkach już dwie odsłony wiosenno-letniego lookbooka Topshopu. Przyszedł czas, żeby całkiem podnieść kurtynę. Oto wszystkie zdjęcia z kolekcji wiosna 2011.

Ponad 50 fotografii pokazuje czego możemy spodziewać się w sezonie wiosna-lato w kolekcji Topshopu .

Tak jak widziałyśmy na poprzednich zdjęciach, lata 70 są w natarciu . Szerokie spodnie do samej ziemi, maxi sukienki , tuniki , wszystko powłóczyste, zwiewne i usiane kwiatami bądź innymi malowanymi wzorami. Do tego wzór paisley , który w tym sezonie każda z nas powinna mieć, choćby tylko na apaszce.Styl boho , post-hippie, czy jak to nazwiemy, zachęca do eksperymentów z klasycznymi dzwonami i łączenia ich z japońskimi katanami z malowanego jedwabiu.

Kłaniają się też chwilami lata 60 , geometryczne wzory, kontrasty kolorystyczne i ulubione przez nas paski .

Topshop, lookbook wiosna/lato 2011Topshop, lookbook wiosna/lato 2011 Topshop

Sandałki na koturnie i mocne kontrasty kolorystyczne, Topshop wiosna/lato 2011

I oczywiście, mamy też bardziej minimalistyczną linię ubrań w Topshopie - proste, białe tuniki, asymetryczne cięcia, do tego czarne platformy i wyprostowane włosy, farbowane na połowie długości na zielono czy niebiesko. Jeśli spotkacie na ulicy dziewczynę z taką fryzurą, wiecie już gdzie ma swoje źródło.

Zwróćcie uwagę na ciekawe obcasy - niby platformy, ale plastikowe - przezroczyste, a w środku mają zatopiony normalny obcas, wysoką szpilkę. Mamy więc 2 w 1 - obcasy i koturny za jednym zamachem.

Kolekcja już sukcesywnie wprowadzana jest do sklepów.

Więcej o wiosennym lookbooku Topshopu:

Topshop - wiosna 2011 - pierwsze spojrzenie

Nowy lookbook Topshop - wiosna 2011

Więcej o:
Copyright © Agora SA