Cekinowe ubrania - przegląd najciekawszych modeli

Zobacz nasz lśniący przegląd ubrań z cekinami idealnych na imprezę i nie tylko.

Cekiny kojarzą nam się zazwyczaj ze stylizacjami na imprezę. Idąc do klubu często zakładamy sukienki albo spódnice z cekinami , aby nieco wyróżnić się z tłumu i olśnić blaskiem .

Jednak cekiny mogą pojawiać się również w naszych codziennych stylizacjach. Tej jesieni oprócz barw, stawiamy również na blask , dlatego błyszczący dodatek będzie jak najbardziej na miejscu. Nie musisz od razu zakładać sukienki całej ozdobionej cekinami. W casualowych stylizacjach byłaby to przesada. Przykładowo możesz więc założyć sweter, który posiada tylko kilka, drobnych cekinów tworzących ciekawy wzór .

Na imprezę również nie ma obowiązku decydowania się na cekinowy total look . Błyszczące elementy mogą wystąpić również tylko w postaci delikatnych ozdób albo tylko na samych dodatkach. Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli jednak chcesz wypróbować bardziej błyszczące stylizacje, to wybierz cekinową spódnicę połączoną z gładką bluzką . Takie zestawienie zawsze wygląda bardzo efektownie. Dobrym wyborem może okazać się także cekinowa sukienka , do której dobierzesz stonowane dodatki w pasującym kolorze.

Dla tych z Was, które chcą zabłysnąć ciekawą stylizacją, stworzyliśmy dziś przegląd ubrań z cekinami , które będą idealne zarówno na imprezę, jak i na co dzień.

Decydując się na błyszczące kreacje pamiętaj, aby pozostałe elementy Twojej stylizacji były jak najbardziej stonowane. Jeżeli cekiny występują na górnej części Twojego stroju, to raczej zrezygnuj już z dużych i ozdobnych kolczyków czy masywnego naszyjnika . Wybierz coś delikatnego, na przykład małe kolczyki sztyfty oraz naszyjnik w postaci cienkiego łańcuszka . To w zupełności wystarczy.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.