Karnawałowy lookbook Mohito

Przygotuj się na karnawałowe szaleństwo. Z nową kolekcją Mohito będziesz błyszczeć i bawić się do samego rana.

W nowej kolekcji Mohito nie zabraknie cekinów, złota oraz błyszczących kamieni, które nadają projektom marki typowo karnawałowego charakteru . Całość utrzymana jest w pełnym przepychu, ale jednocześnie bardzo eleganckim charakterze, który dodatkowo podkreśla zastosowana paleta kolorystyczna. Ponadczasowa czerń miesza się w niej z lansowaną na wybiegach kolekcji jesień-zima 2013 butelkową zielenią oraz przykuwającymi wzrok złotymi akcentami .

MohitoMohito Mohito Mohito

W linii przeważają obcisłe, zmysłowo opinające ciało sukienki , ozdobione przezroczystymi wstawkami z siateczki , aplikacjami z błyszczących kamieni lub oryginalnymi wycięciami. Klientki Mohito znajdą w niej także stylizacje, które sprawdzą się nie tylko podczas zabawy w klubie, ale również na kameralnym przyjęciu w gronie przyjaciół. Propozycja marki to spódnice przed kolano , które zestawione z cekinowym topem lub bluzą z błyszczącym printem będą prezentowały się bardzo nowocześnie i glamour .

Kolekcję dopełniają wyraziste dodatki - grube bransolety , ozdobne kolie oraz małe, za to bardzo stylowe, torebki wieczorowe . Zajrzyj do GALERII i zainspiruj się stylizacjami przygotowanymi przez Mohito. W końcu karnawał to jedyny okres w roku, gdy możemy odłożyć na bok konwenanse i pozwolić sobie na modowe szaleństwo.

W nowej kolekcji Mohito nie zabraknie cekinów, złota oraz błyszczących kamieni, które nadają projektom marki typowo karnawałowego charakteru. Całość utrzymana jest w pełnym przepychu, ale jednocześnie bardzo eleganckim charakterze, który dodatkowo podkreśla zastosowana paleta kolorystyczna. Ponadczasowa czerń miesza się w niej z lansowaną na wybiegach kolekcji jesień-zima 2013 butelkową zielenią oraz przykuwającymi wzrok złotymi akcentami.

W linii przeważają obcisłe, zmysłowo opinające ciało sukienki, ozdobione przezroczystymi wstawkami z siateczki, aplikacjami z błyszczących kamieni lub oryginalnymi wycięciami. Klientki Mohito znajdą w niej także stylizacje, które sprawdzą się nie tylko podczas zabawy w klubie, ale również na kameralnym przyjęciu w gronie przyjaciół. Propozycja marki to spódnice przed kolano, które zestawione z cekinowym topem lub bluzą z błyszczącym printem będą prezentowały się bardzo nowocześnie i glamour.

Kolekcję dopełniają wyraziste dodatki - grube bransolety, ozdobne kolie oraz małe, za to bardzo stylowe, torebki wieczorowe. Zajrzyj do GALERII i zainspiruj się stylizacjami przygotowanymi przez MohitoW końcu karnawał to jedyny okres w roku, gdy możemy odłożyć na bok konwenanse i pozwolić sobie na modowe szaleństwo.

Więcej o: