Nowe płyny do kąpieli Luksja o zapachu koktajli oraz słodyczy

Kąpiel w wannie pełnej piany, w ręku kieliszek szampana lub fantastyczny koktajl - scena rodem z hollywoodzkiej produkcji. Z płynami do kąpieli Luksja każdy może poczuć się jak gwiazda kina, w dodatku w zaciszu własnej łazienki.

Pink Sparkle - jest kwintesencją relaksu i luksusu w kobiecym wydaniu. Inspiracją dla tego płynu do kąpieli jest różowy szampan, przyprawiający o przyjemny zawrót głowy.

Golden Desire - połączenie zapachów słodkiej czerwonej mandarynki i orientalnej ambry zamknięte w złotej butelce sprawią, że dzięki Golden Desire poznasz sekret prawdziwej przyjemności. Inspiracją do stworzenia tego wariantu był złocisty likier Galliano - główny składnik ekskluzywnego koktajlu Golden Dream.

Luksja Blueberry Muffin to płyn do kąpieli o zapachu świeżo upieczonych babeczek jagodowych. Słodka piana i aromat na dłużej zatrzyma w kąpieli każdego miłośnika muffinek.

Luksja Sweet Macaroons to wariant inspirowany słynnymi makaronikami, które są specjalnością francuskich cukierników. Kolorowe, migdałowe ciastka ze smakowym nadzieniem podbiły cały świat, a teraz ich zapachem można się delektować w czasie kąpieli.

Luksja Carmel Waffle to aromat świeżych gofrów polanych gorącym karmelem. Propozycja ta zachwyci każdego łasucha, a zapach słodkości ukoi zmysły.

Luksja Chocolate Orange jest propozycją idealną na długie jesienne i zimowe wieczory. Czekolada, niezbędna o tej porze roku, w połączeniu z pomarańczą, rozgrzewa i otula cudownym zapachem, który natychmiast poprawia nastrój.

Cena: 9,39 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.