GOSH PROFESSIONAL szampon i odżywka do włosów zwiększająca ich ilość

Nowa linia marki Gosh Professional, która nie tylko zwiększa liczbę pasm włosów, ale także skutecznie usuwa wcześniej stosowane produkty do stylizacji.

ODŻYWKA REWITALIZUJĄCA - WZMACNIAJĄCA WŁOSY

Odżywka rewitalizująca zmiękcza i dodaje włosom energii. Zastosowane aktywne składniki - Procapil? i Follicusan? pobudzają i wzmacniają cebulki włosów, walcząc z procesem starzenia się mieszków włosowych, powodując zwiększenie liczby pasm włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Ekstrakt z zielonej herbaty zapewnia detoksykację i skutecznie usuwa wcześniej stosowane produkty do stylizacji, dzięki czemu włosy stają się gładkie, miękkie oraz gotowe do intensywnej stymulacji.

Cena 32.99 PLN.

SZAMPON REWITALIZUJĄCY- WZMACNIAJĄCY WŁOSY

Szampon rewitalizujący oczyszcza i odżywia włosy. Zastosowane aktywne składniki - Procapil? i Follicusan? pobudzają i wzmacniają cebulki włosów, walcząc z procesem starzenia się mieszków włosowych, powodując zwiększenie liczby pasm włosów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Ekstrakt z zielonej herbaty zapewnia detoksykację i skutecznie usuwa wcześniej stosowane produkty do stylizacji, dzięki czemu włosy staja się gładkie, miękkie oraz gotowe do intensywnej stymulacji.

Cena 31.99 PLN.

Dostępność: HEBE, SUPERPHARM, kochamkosmetyki.pl

źródło: Okazje.info

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.