Odżywienie i wygładzenie skóry: kremy i peelingi ORLY

Twoje ciało potrzebuje odżywienia i wygładzenia? Sięgnij po nowe kremy i peelingi ORLY o botanicznych zapachach i przekonaj się jak miękka i pełna blasku może być Twoja skóra.

Oczyszczanie

Pierwszy krok do odnowy skóry to oczyszczanie. Dzięki naturalnym kryształkom trzciny cukrowej peelingi ORLY Rich Renewal Scrub delikatnie i skutecznie usuwają martwe komórki skóry. Drogocenne drobinki odżywiają i rozjaśniają ją oraz odsłaniają jej naturalny blask. Z kolei witaminy A i E, masło Shea oraz masło z kakaowca intensywnie regenerują i głęboko nawilżają. Botaniczny aromat peelingów sprawia, że oczyszczanie skóry dłoni, stóp i ciała staje się prawdziwą przyjemnością. Kwiatowe nuty Neem i Feijoa, świeżość papai i czerwonego grejpfruta, subtelność wanilii i białej herbaty oraz słodycz liczi i granatu dodatkowo relaksują i koją zmęczone zmysły.

OrlyOrly Orly - peelingi i kremy Orly - peelingi i kremy

Nawilżanie

Po peelingu skóra z łatwością chłonie wartości odżywcze, dlatego tak ważne jest zastosowanie kremu. Linia ORLY Rich Renewal Creme to ultranawilżajace kremy, które intensywnie rewitalizują suchy i spierzchnięty naskórek. Kosmetyki te od lat (teraz w nowej szacie graficznej) stosują już miliony kobiet na całym świecie. Nietłusta formuła kremów, zawierająca masło Shea oraz masło kakaowca, głęboko odżywia skórę dłoni, stóp i ciała. Aloes oraz witaminy A i E poprawiają jej kondycję i chronią przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych, na które jesteśmy szczególnie narażeni podczas gorących, letnich miesięcy. Wybierz jeden z czterech botanicznych zapachów peelingów i kremów, by cieszyć się miękką i gładką skórą!

Lakiery i preparaty Orly dostępne są w wybranych salonach kosmetycznych, manicure oraz na stronie www.orlybeauty.pl

ORLY Rich Renewal Scrub

Passion - Kwiatowe nuty

Neem Feijoa Pucker - Świeżość z Papają i Czerwonym Grejpfrutem

Pretty - Ciepło i komfort z Wanilia i Białą Herbatą (NOWY zapach)

Paradise - Słodycz z owocową nutą Liczi i Granatu

Pojemność: 237ml, cena: ok. 75 zł

ORLY Rich Renewal Creme

Passion - Kwiatowe nuty Neem Feijoa

Pucker - Świeżość z Papają i Czerwonym Grejpfrutem

Pretty - Ciepło i komfort z Wanilia i Białą Herbatą (NOWY zapach)

Paradise - Słodycz z owocową nutą Liczi i Granatu

Pojemność: 60ml, cena: ok. 18 zł

Pojemność: 237ml, cena: ok. 52 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.