Intensywne nawilżenie skóry w 3 krokach

Twoja skóra jest napięta i zwiotczała, straciła blask i poszarzała? Najprawdopodobniej jest wysuszona lub odwodniona. Aby przywrócić naskórkowi naturalnie zdrowy wygląd, Dermedic poleca kompletną intensywną kurację nawadniającą w 3 krokach, która przyniesie ulgę suchej skórze już po pierwszym użyciu.

Odwodnienie skóry może dotyczyć każdego rodzaju skóry, nawet tłustej i skłonnej do zmian trądzikowych. Mamy z nim do czynienia w przypadku, kiedy z naskórka wyparowuje więcej wody niż dociera do niego z głębszych warstw skóry. W warunkach fizjologicznych każdego dnia przez skórę tracimy ok. 300 ml wody. Jeśli wartość ta zostanie przekroczona (w rezultacie oddziaływania czynników genetycznych, chorób wewnętrznych lub czynników zewnętrznych - klimatyzacja, centralne ogrzewanie, słońce, niska temperatura), nasza skóra zaczyna być sucha, szorstka i mało elastyczna. Odczuwamy to w postaci ściągnięcia, które nasila się np. po umyciu lub demakijażu, szczególnie jeżeli stosujemy silnie odtłuszczające środki pielęgnacyjne z dodatkiem detergentów do mycia, czy toniki z dużą zawartością alkoholu. Niekorzystnie działa też nadużywanie kosmetyków wysuszających i matujących.

Dermokosmetyki Dermedic z serii HYDRAIN3 Hialuro to kompletna terapia nawilżająca do stosowania w pielęgnacji skóry odwodnionej każdego typu (suchej, tłustej i trądzikowej). Dzięki zastosowaniu składników aktywnych w doskonale dobranych proporcjach tj. kwas hialuronowy i mocznik , skóra zostanie zmiękczona i utrzyma naturalną zdolność nawilżania zatrzymując wodę w naskórku i zwiększając przenikanie składników aktywnych w głąb skóry. Natomiast Hydroavena i Hydroveg VV przyczynią się do ujędrnienia, wygładzenia i poprawy elastyczności skóry, odpowiadając za wiązanie wilgoci w warstwie rogowej skóry i utrzymanie właściwego, kwaśnego pH na poziomie 4,5 do 6,2.

[ Krok 1 - OCZYSZCZANIE ]

Zmywamy skórę twarzy i oczu delikatnym płynem micelarnym H2O , pozbawionym detergentów i substancji drażniących. Płyn micelarny Dermedic usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, pozostawiając uczucie świeżości i czystości, nie wysusza skóry jak inne środki myjące - zawarte w nim kwas hialuronowy, kompleks Hydroveg VV - zmiękczają i utrzymują nawilżenie warstwy rogowej skóry. Nie zatyka porów. Jest neutralny dla oczu. Nie pozostawia filmu na skórze. Skóra jest przygotowana na przyjęcie preparatów pielęgnacyjnych.

Dermedic

[ Krok 2 - PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA NA DZIEŃ]

Nakładamy na twarz krem nawilżający na dzień o dogłębnym działaniu z SPF 15 . Dzięki zawartości w kremie wody termalnej i składników aktywnych , takich jak mocznik i kwas hialuronowy nawet najbardziej wysuszona skóra pozostaje doskonale i długotrwale nawodniona. Kompleks Hydroveg VV utrzymuje optymalne nawilżenie warstwy rogowej skóry i ogranicza przeznaskórkową utratę wody /TEWL/, zapewniając równowagę hydrolipidową w naskórku. Dodatkowo filtry przeciwsłoneczne SPF 15 chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. Krem ma lekką konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania, nie zatyka porów i nie pozostawia tłustego filmu. Jest doskonały pod codzienny makijaż.

[ Krok 3 - WZMOCNIENIE SIŁY NAWILŻANIA]

Wzmacniamy siłę nawodnienia poprzez zastosowanie skoncentrowanego serum nawadniającego twarz, szyję i dekolt. Zawarty w serum wzmocniony skoncentrowany system nawadniania skóry - kwas hialuronowy w 15% dawce, powoduje 57% wzrost nawilżenia skóry po 15 minutach od nałożenia preparatu i aż 43% nawilżenie nawet po 2 godzinach działania. Olej migdałowy z dużą zawartością kwasu oleinowego oraz linolowego, ze szczególnie silną zdolnością zmiękczania naskórka i wzmacniania lipidowej bariery ochronnej skóry, zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci. Witamina E wzmacnia działanie antywolnorodnikowe preparatu, ujędrnia i chroni przed przedwczesnym starzeniem. Serum doskonale się rozprowadza, tworząc delikatny film na skórze i wygładzając drobne nierówności. Nie zatyka porów. Delikatna konsystencja doskonała pod makijaż. Serum można aplikować bezpośrednio na skórę lub dodać kilka kropel do kremu. Przeznaczone jest do stosowania na noc i na dzień.

DermedicDermedic Dermedic Dermedic

Produkty HYDRAIN3 HIALURO są hypoalergiczne. Wyprodukowano je w warunkach farmaceutycznych, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa.

Ceny produktów:

1) Płyn micelarny H2O - ok. 22 zł (200 ml)

2) Krem nawilżający na dzień o dogłębnym działaniu z SPF 15 - ok. 36 zł

3) Serum nawadniające twarz, szyję i dekolt - ok. 46 zł

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.