Przygotuj cia這 do lata z Lirene

Przygotowania do lata czas zacz望. Aby by造 one kompleksowe, opr鏂z 獞icze i diety stosuj tak瞠 odpowiednie kosmetyki do piel璕nacji cia豉. Marka Lirene oferuje kosmetyki wyszczuplaj帷e, antcellulitowe oraz upi瘯szaj帷e cia這 fluidy.

Wiosna dla wielu pań to ta pora roku, kiedy podejmują walkę z nadprogramowymi kilogramami. Nie tylko ćwiczą i starają się zmienić nawyki żywieniowe, ale też wspomagają się wyszczuplającymi i modelującymi ciało kosmetykami, które pozwalają na podtrzymanie rezultatów osiągniętych przez stosowanie diety i aktywność fizyczną. Z pomocą przychodzi marka Lirene , oferując kosmetyki wyszczuplające z serii MaXSlim , antycellulitowe STOP Cellulit oraz upiększające ciało fluidy - balsamy do ciała Lirene Body BB.

Wiosna dla wielu pań to ta pora roku, kiedy podejmują walkę z nadprogramowymi kilogramami. Nie tylko ćwiczą i starają się zmienić nawyki żywieniowe, ale też wspomagają się wyszczuplającymi i modelującymi ciało kosmetykami, które pozwalają na podtrzymanie rezultatów osiągniętych przez stosowanie diety i aktywność fizyczną. Z pomocą przychodzi marka Lirene, oferując kosmetyki wyszczuplające z serii MaXSlim, antycellulitowe STOP Cellulit oraz upiększające ciało fluidy - balsamy do ciała Lirene Body BB.

KROK 1 - Wiosenna dieta

Dobra dieta odchudzająca musi być zbilansowana, tzn. powinna dostarczać w odpowiednich proporcjach wszystkich składników odżywczych, nie może być zbyt restrykcyjna, bo zarzucimy ją prędzej czy później ze względu na towarzyszący nam głód, zbyt skomplikowana i uciążliwa w stosowaniu, a także zbyt drastyczna, bo narazimy się na efekt jo-jo. A przede wszystkim nie może być niezróżnicowana. Dlatego nie są polecane diety oparte na jednym wiodącym składniku czy całkowicie wykluczające z naszego menu niektóre grupy produktów.

Redukcja masy ciała musi odbywać w sposób stopniowy, aby nasz organizm nie odebrał zmian jako zmierzających do jego zagłodzenia, oraz zdrowy, aby nowa dieta dostarczała mniej kalorii, ale z uwzględnieniem wszystkich potrzebnych składników odżywczych w odpowiednich dla zdrowia proporcjach - radzi Emilia Szpanka, dietetyk.

KROK 2 - Ćwiczenia fizyczne

Wiosna to okres wzmożonego ruchu na siłowniach, pływalniach i w fitness klubach. Często jednak nie dysponujemy wystarczającą ilością czasu i samozaparcia, żeby udać się na zajęcia fitness czy na basen. Na szcz窷cie nie wszystko stracone! Wiele ćwiczeń można wykonywać w domu.

KROK 3 - Odpowiednia piel璕nacja

Produkty do pielęgnacji wyszczuplającej i antycellulitowej, dzięki zawartym składnikom aktywnym, pobudzają krążenie krwi i limfy, wzmacniają ściany naczyń krwionośnych i przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej. Warto wiedzieć, że kosmetolodzy specjalnie tworzą całe linie produktów o charakterze wyszczuplającym i antycellulitowym. Zastosowanie pojedynczych produktów zapewni tylko połowiczne rezultaty, ważne jest więc, żeby poddać się całej kuracji.

Marka Lirene oferuje dwie linie produktów do walki z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej - MaxSlim i STOP Cellulit. Balsam intensywnie ujędrniający Lirene MaXSlim zawiera w swoim składzie m.in. kofeinę, teofilinę i escynę, które pomagają przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej, usunąć nadmiar wody i toksyn nagromadzonych w tkankach, a także polepszyć mikrocyrkulację i dotlenić tkanki. Skład produktów STOP Cellulit został zaś specjalnie skomponowany, żeby oddziaływać na pięć przyczyn powstawania cellulitu: osłabienie struktury skóry, zaburzenia mikrokrążenia, dysfunkcje metaboliczne adipocytów, zatrzymanie toksyn i wody w organizmie, niekorzystne, stresogenne procesy komórkowe. Linia została wzbogacona o maskę antycellulitową - produkt specjalistyczny do stosowania 2-3 razy w tygodniu, wzmacniający efekty kuracji.

Balsam intensywnie ujędrniający Lirene MaXSlim

KROK 4 - Opalenizna bez słońca

Która kobieta nie marzy, aby jej skóra ciała była lekko opalona, zadbana i kusząca złocistymi refleksami już od pierwszych wiosennych dni? Jest to możliwe z nowatorskimi fluidami - balsamami do ciała Lirene BodyBB. Fluid - balsam do ciała do jasnej karnacji natychmiast nadaje piękny i zmysłowy kolor pełen blasku, dodatkowo nawilżając, regenerując, ujędrniając i wygładzając skórę. Fluid - balsam do ciała do ciemnej karnacji - pozwoli uzyskać natychmiastowy efekt opalenizny, przy jednoczesnym odpowiednim odżywieniu skóry ciała. Kosmetyk zawiera zamknięte w otoczkach pigmenty, które podczas aplikacji uwalniają się. Działa jak fluid, który można wieczorem zmyć pod prysznicem. Dla pań, które lubią bardziej trwały efekt opalenizny, przeznaczona jest linia samoopalaczy Lirene oraz balsamów brązujących Body Arabica , które stopniowo tworzą naturalnie wyglądającą opaleniznę.

Lirene Body BB - Fluid - balsam do ciała do jasnej karnacji

Kosmetyki Lirene polecane do wiosennej pielęgnacji ciała: Lirene MaXSlim : Balsam intensywnie ujędrniający Pojemność: 400 ml Cena: 17,99 PLN Lirene STOP Cellulit: Antycellulitowy żel pod prysznic Pojemność: 250 ml Cena: 9,99 PLN Antycellulitowy peeling myjący Pojemność: 200 ml Cena: 11,99 PLN Aktywny balsam antycellulitowy Pojemność: 250 ml Cena: 14,99 PLN Pojemność: 400 ml Cena: 17,99 PLN Aktywne serum antycellulitowe Pojemność: 200 ml Cena: 16,99 PLN Antycellulitowa kremowa maska do ciała Pojemność: 25 ml Cena: 4,99 PLN Lirene Body BB Fluid - balsam do ciała do jasnej karnacji Pojemność: 200 ml Cena: 24,99 PLN Fluid - balsam do ciała do ciemnej karnacji Pojemność: 200 ml Cena: 24,99 PLN

LIRENE Stop Cellulit - Antycellulitowy peeling myjący 200 ml 0 opinii w okazje.info

Wi璚ej o: