Czerwona opaska na Walentynki

Szukasz atrakcyjnej, oryginalnej ozdoby na odświętną kolację ze swoim chłopakiem? Opaska na włosy od flet label powinna świetnie spełnić tę funkcję.

Jeśli spodziewasz się w Walentynki atrakcyjnej biżuterii w prezencie, szyję zostaw gołą a ozdób włosy. Opaski na włosy w dalszym ciągu są atrakcyjne, szczególnie jeśli ubierzemy się do tego w stylu lat 50 czy 60.

Wyglądają dziewczęco, delikatnie i słodko . Wśród opasek na włosy można znaleźć głównie pawie czy ptasie piórka oraz kokardki. Dlatego wyjątkowo radośnie witamy ozdoby trochę inne, bardziej oryginalne.

W sklepie internetowym Pakamera możemy w tej chwili znaleźć bardzo fajne opaski z designerskim motywem dekoracyjnym. Możecie się śmiać, że pasuje on bardziej do dekoracji kanapy czy tapety, ale motyw art deco na włosach będzie wyglądał naprawdę atrakcyjnie. Tym bardziej, że opaska jest czerwona, więc do Święta Zakochanych pasuje jak ulał.

Twórcą opaski jest felt label - warto zwrócić uwagę na tę projektantkę, bo znajdziemy w serwisie również inne ciekawe projekty tej marki, przykładowo filcową broszkę z kotem.

Projektów felt label szukaj tutaj

Cena opaski: 33 zł

Więcej:

Walentynki w H&M

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.