Spódnice na wyprzedażach

Spódnica to zawsze mniej kochana siostra sukienki. Gdybyście policzyły spódnice w swojej szafie, pewnie okazałoby się, że sukienek macie więcej. Czas te liczby wyrównać - czemu nie podczas wyprzedaży?

Nie zliczę ile mam sukienek w szafie - na hasło 'sukienka' oczy zawsze mi się zaświecą, i tych nigdy mi dość. Dlaczego nie reaguję tak samo na hasło spódnica ? Naprawdę nie wiem...

Może trudniejsza w noszeniu, mniej wygodna do stylizacji? Może denerwuje mnie, że czasem przekręca się w pasie, lub zacina jej się zamek?

Pewnie każda z nas ma swoje powody, dla których jednak decyduje się na sukienkę. A niedawne pokazy Prady, Louis Vuitton , pokazały, że spódnica jednak może być przedmiotem naszego pożądania, tylko trzeba zestawić ją z pasującym do niej sweterkiem, bucikami na niewielkim obcasie i pasującą stylem torebką .

Spódnica Miss Selfridge, przeceniona ze 159 zł na 47 zł

Co więcej, można nawet wyglądać w niej bardziej interesująco niż w sukience, bo te nosi większość dziewczyn. Spódnica zatem to wyzwanie, które warto podjąć, żeby urozmaicić swój styl.

Prezentujemy w galerii kilka ciekawych spódnic , na których możecie poćwiczyć swoje nowe zestawy. Wszystkie spódnice pokazane na zdjęciach pochodzą z przecen .

Więcej:

Wyprzedaż w Venezii

Wolisz spódnicę czy sukienkę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.