Świąteczne charmsy Apart

Mikołajki to nie tylko obdarowywanie swoich bliskich i przyjaciół. To także dzień, w którym możesz zrobić małą przyjemność samej sobie. Idealnie nadają się do tego świąteczne charmsy z kolekcji Apart.

Jeśli dziś rano nie znalazłaś przy łóżku paczki z prezentem, masz jeszcze szansę żeby to zmienić. Zaraz po pracy możesz ruszyć do najbliższego salonu Apart i sama sprawić sobie mały upominek .

Mikołajki mogą być tylko pretekstem, żeby uzupełnić swój zbiór przywieszek na bransoletki. Apart w kolekcji zimowej 2010/2011 proponuje nam kilkanaście ozdób w cenach od 34 do 99 zł . Znajdziemy wśród nich głównie srebrne charmsy ze świątecznymi motywami.

Dla osób zwariowanych na punkcie bożonarodzeniowych gadżetów polecamy przywieszki z Mikołajem, reniferem, choinką czy sankami. Kolorowe, radosne, zabawne i zwracające na siebie uwagę. Jedno spojrzenie na nadgarstek i zimowy nastrój gwarantowany. Dla osób, które odznaczają się bardziej minimalistycznym gustem będą pasowały charmsy z aniołem czy prostym i eleganckim płatkiem śniegu.Z tylu propozycji możesz skomponować swój własny, indywidualny zestaw biżuterii .

Charmsy sprawdzą się nie tylko w charakterze prezentu na Mikołajki - świetnie sprawdzą się w formie drobnego upominku na święta. Można zamówić je także z dostawą do domu, do 7 dni przed oczekiwanym terminem.

Więcej:

Naszyjniki Disney Couture

Więcej o: