Lanvin dla H&M - pierwsze zdjęcie!

Kilka minut temu w sieci pojawił się pierwszy tzw. visual kolekcji Lanvin dla H&M. Zdobyłyśmy go dla Was!

Współpraca Elbaza ze skandynawską sieciówką jest równie enigmatyczna, co fascynująca. Miliony internautów na całym świecie śledzą uchylane powoli rąbki tajemnicy, a każdy nowy klip reklamowy, czy zdjęcie wywołuje prawdziwy szum.

Kilka dni temu opublikowaliśmy dla Was nowe filmiki związane z premierą kolekcji Lanvin dla H&M. Pierwszy ujawnił, kto będzie jedną z twarzy damskiej części kolekcji. Natasha Poly (współpracująca już z H&M przy okazji linii Garden Collection) opowiada w nim o kreacjach, w których za chwilę ma pozować na planie zdjęciowym. Kolejny z nich to bajkowy trailer.

Dosłownie kilka minut w sieci po publikacji na stronie Vogue.com zaczęło krążyć pierwsze zdjęcie z kampanii. To zdobycz na wagę złota, bo już wiemy, jak będą wyglądać najbardziej oczekiwane ciuchy sezonu. Dominuje jak widać czerń podana w eleganckiej formie asymetrycznej sukienki z bufką, smokingowej marynarki, drapowanej pięknie kreacji koktajlowej i płaszcza wiązanego jak szlafrok. Kontrowersyjne jest zestawienie na zdjęciu wizerunków modelek o dużej rozbieżności wieku - myślicie, że propozycje Elbaza będą aż tak uniwersalne?. Hmmm, nasz apetyt na kolekcję Lanvin dla H&M zaostrzył się jeszcze bardziej!

ODWIEDŹ GROSZKI NA FACEBOOKU!!!!!!

Więcej:

Pasiaste nowości w H&M

Więcej o: