Lookbook Zara TRF na czerwiec

Zara systematycznie co miesiąc podrzuca nam nowe lookbooki. Czerwcowy poświęcony dorosłej linii już gościł w Groszkach. Dziś ten dedykowany młodszym dziewczynom - oto nowości Zara Trafaluc!

A wśród nich znów romantyczne szorty w kwiaty, kardigany w kolorystyce i fasonach pożyczonych od Chanel , ultrakrótkie bluzki, słodkie sukienki i boyfriend jeans. Z dodatków najbardziej urzekają słomkowe kapelusiki i płaskie buty z których wystają delikatne bawełniane lub koronkowe skarpetki z falbankami.

Niektóre stylizacje wyglądają jak wzorowane na uczennicach z paryskich gimnazjów - spójrzcie tylko na te bawełniane marynarki i bluzki w prążki , które lansował Pablo Picasso. Uwaga - Zara każe nam mieszać trendy! Szaleństwom młodości w linii TRF wybacza się nawet zestawianie romantycznych kwiatowych deseni szortów z marynarskimi pasami obszernych T-shirtów.

Co jeszcze ciekawego można powiedzieć o tym lookbooku? Niezwykle ucieszył nas fakt, że pozuje w nim polska modelka Nikola Łoboda (Eastern Models), która stanęła przed obiektywem Bena Wellera w gorącej La Corunii.

Obejrzyjcie GALERIĘ !

Więcej na lato:

Top Secret w kolorach ziemi

Lookbook Zara TRF:
Więcej o: