Duże naszyjniki - hit sezonu

Duża, wyrazista biżuteria to świetny sposób na uaktualnienie wiosennej garderoby. Tej wiosny poszukujemy idealnego naszyjnika

Jeszcze jakiś czas temu takie naszyjniki można było znaleźć tylko na najwyższej cenowej półce. Pojawiały się na wybiegach Chanel, Marni czy Driesa van Notena . Projektanci nie rezygnują z nich i w tym sezonie, lecz na szczęście w ich ślady idą bardziej przyjazne naszym portfelom sieciówki. Obciągnięte materiałem obrączki zebrane na wstążce, misternie wyklejane szkiełkami kwiaty czy pokaźny zbiór pastelowych kółek na łańcuszku w stylizacjach grają pierwsze skrzypce i nie przepadają za konkurencją. Najbardziej cenią sobie towarzystwo prostych ubrań w nienarzucającej się gamie kolorystycznej. Choć czasem barwne akcenty są mile widziane - najlepiej poszukać inspiracji prosto z pokazów. Pomocą służą m.in. Vera Wang, Lanvin i Badgley Mischka .

Harel

EAST NEWS/

projekt Lanvin

EAST NEWS/

projekt Badgley Mischka

W zestawie na górze: (od góry od lewej) naszyjnik z różowymi szkiełkami Accessorize ok. 100 zł , naszyjnik z metalowymi kwiatami New Look 29,90 zł , "złoty" naszyjnik ze szkiełkami i kwiatem H&M 49,90 zł , naszyjnik z kolorowych kółek Camaieu 39,90 zł , naszyjnik ze sznurka i pereł Topshop ok. 75 zł , naszyjnik ze szkiełek i kamyków na łańcuszku Reserved 49,90 zł , naszyjnik z pastelowych kółek River Island ok. 70 zł , naszyjnik ze wstążką River Island ok. 120 zł , naszyjnik z kwiatami na filcu Mango 249 zł , naszyjnik z kokardkami Mango 189 zł , naszyjnik z metalowych elementów Fashion Jewellery 69 zł (butyk.pl), naszyjnik z okrągłych elementów Accessorize ok. 110 zł .

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.