Sukienki na imprezę

Błysk na parkiecie - czas na clubbingowe sukienki!

Okres na party plażowe może i już się skończył, ale za to kluby stoją dla nas otworem. Co włożyć, by być ultra-modną imprezowiczką?

Groszki proponują sukienki mini z wszystkiego co błyszczy i lśni. W modę idealnie wpiszą się skórzane i cekinowe wdzianka. Najlepiej cieniowane jak od Oscara de la Renty, czy Matthew Williamsona. Metaliczne odcienie nadal bardzo modne - nie tylko złoto , srebro i miedź, ale także wszystkie inne barwy zbliżone do metalicznych odcieni.

Sensacyjne odkrycie tego sezonu? Błyszczące sukienki możesz nosić także poza dyskotekami, np. do legginsów - cekiny wychodzą bowiem na światło dzienne! Nie pozostaje nic innego jak buszować po sklepach w poszukiwaniu sukienki idealnej nie tylko na disco...

Anna Szulc

W zestawie: niebieska sukienka Proenza Schouler ok. 5991 zł , czarna sukienka Top Shop z falbanami ok. 207 zł, złota sukienka Paul & Joe ok. 1942 zł , miedziana sukienka Top Shop ok. 368 zł , sukienka z zielonym dołem Oscar de la Renta ok. 16560 zł , sukienka na cienkich ramiączkach Top Shop ok. 161 zł , sukienka z brązową górą Matthew Williamson ok. 10613 zł , sukienka z długim rękawem Balmain ok. 36196 zł , sukienka z pasków Christopher Kane ok. 13615 zł , czarna sukienka Top Shop bez ramiączek ok. 230 zł.

Kate Moss dla Topshop

Sukienka z imitacji skóry - jak to nosić?

Szare kozaki Springfield

Czytaj w Znam.to: Pour moi?

Więcej o:
Copyright © Agora SA