Buty w Reserved

W tym sezonie wiosenno-letnim znana wszystkim czytelniczkom Groszków polska marka Reserved zdecydowała się na oczekiwane poszerzenie swej oferty. Teraz w salonach firmowych znajdziemy nie tylko ubrania, bieliznę, torebki czy biżuterię, ale także szeroki wybór butów. To dobra wiadomość zwłaszcza dla wielbicielek Reserved - dzięki temu łatwiej będzie dobrać idealne obuwie do kreacji marki i być ubraną w swym ulubionym sklepie od stóp do głów.

Buty Reserved nawiązują do linii ubrań i dodatków marki , zarówno tych eleganckich , jak i raczej sportowych. Oferta jest naprawdę szeroka - od płaskich, praktycznych balerinek na co dzień, poprzez sandałki na koturnach idealne do letnich sukienek , aż do wyjściowych szpilek na wysokim obcasie specjalnie na wieczór. Każda z par zwraca uwagę - czy to ciekawym krojem, czy atrakcyjnym detalem. W ofercie przeważa stonowana kolorystyka i dominują beże , szarości i czerń . Projektanci nie zapomnieli również o najmodniejszych barwach tego sezonu - głębokiej czerwieni czy intensywnej zieleni .

ReservedReserved Reserved

Na poszukiwanie idealnych letnich butów warto zabrać również swojego mężczyznę - marka poszła za ciosem i wprowadziła także obuwie męskie. Biorąc pod uwagę dobrą jakość wykonania i przystępną cenę butów Reserved, nie pozostaje nam nic innego jak udać się jak najszybciej na zakupy. I w nowych, wygodnych i ładnych butach, wkroczyć w nowy sezon.

ReservedReserved Reserved

Marika Michalak

Więcej o: