Duże jest piękne - kolekcja bielizny Elomi SS 2013

Kolekcja Elomi jesień/zima 2011/12 - duże jest piękne? Duże rozmiary biustonoszy i majtek w lookbooku, którego gwiazdą jest modelka plus size. Jesteśmy świadkami przełomu w branży bieliźnianej! Przedstawiamy markę, która dba o zaniedbywaną część konsumentek - jesteście za?

Elomi to marka bielizny, która razem z Freyą, Fauve, Fantasie, Panache i innymi, postanowiła wypełnić lukę i stworzyć dobrą jakościowo oraz przemyślaną konstrukcyjnie bieliznę dla kobiet, które nie mają czego szukać w sieciowych sklepach z ubogą rozmiarówką. Obwody od 70 do 110, miseczki od B do K i majtki od M do 6XL! Tak bogaty wybór powinien zaimponować nie jednemu konkurentowi!

Bielizna Elomi na wiosnę i lato 2013Bielizna Elomi na wiosnę i lato 2013 fot. bielizna Elomi na wiosnę i lato 2013 fot. bielizna Elomi na wiosnę i lato 2013

Co jeszcze nas urzekło? Zdecydowanie to, że bielizna, choć jest w dużych rozmiarach, nie odstaje wzornictwem nawet od szybko reagujących na modę modeli z sieciówek. Do tego elegancki i zmysłowy lookbook z przekonującą modelką, która zdecydowanie nie spodobałaby się Karlowi Lagerfeldowi, ale przecież tak wygląda większość kobiet na Ziemi!

Jak Wy oceniacie tę ofertę o bogatej rozmiarówce dla krągłych kobiet? Miałyście styczność z bielizną tej marki? Jeśli tak, to koniecznie opiszcie wrażenia!

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij  TUTAJ

embed

Elomi Biustonosz (1086714743)

    w okazje.info

    Więcej o: