Nowość - zabieg volumeryczny przeciwzmarszczkowy Dr Irena Eris

Eksperci Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, zainspirowani osiągnięciami medycyny estetycznej, stworzyli zaawansowany zabieg odmładzający.

Nowoczesna formuła preparatów kosmetycznych zastosowanych w zabiegu zapewnia skuteczną walkę ze zmarszczkami, utratą elastyczności, przesuszeniem skory, które są rezultatem malejącej z wiekiem ilości kwasu hialuronowego w skórze. Kwas hialuronowy wnika do głębokich warstw skory, dzięki czemu zapewnia intensywne nawilżenie i regenerację. Skora odzyskuje naturalny, młody wygląd.

Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem stanowiącym bardzo ważny element w strukturach tkanek. Występuje naturalnie w naszym organizmie, także w skórze, gdzie wraz z włóknami kolagenu i elastyny ma duży wpływ na elastyczność i gładkość skory . Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom pozwala utrzymać właściwy stopień nawilżenia tkanek.

Zabieg wygładzania zmarszczek kwasem hialuronowym jest bardzo skuteczny oraz daje natychmiastowy efekt.

ETAPY ZABIEGU:

I. Wolumeryczne wypełnianie - silnie skoncentrowany kwas hialuronowy

- wprowadzany do głębokich warstw skory za pomocą ultradźwięków - wnika bezpośrednio w głąb zmarszczek, gdzie natychmiast wypełnia je, dzięki swoim silnym właściwościom higroskop?nym.

W efekcie zostaje zmniejszona głębokość, objętość i liczba zmarszczek. Ponadto, kwas hialuronowy tworzy na skórze film hydrofilowy przywracając elastyczność oraz doskonale nawilżając skórę.

II. Masaż firmowy Dr Irena Eris - w naturalny sposób stymuluje skórę do odnowy,

zapewniając jednocześnie uczucie głębokiego relaksu.

III. Wygładzenie - nałożenie maski.

IV. Elementy relaksacyjne i aromaterapia.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

osoby po 30 r. życia (również ze skorą wrażliwą)

osoby z cerą przedwcześnie starzejącą się

osoby z widocznymi zmarszczkami i/lub bruzdami

osoby z wyraźnie obniżoną elastycznością skóry

EFEKTY ZABIEGÓW:

zmniejszenie ilości i głębokości zmarszczek

zmniejszenie głębokości bruzd

intensywne i długotrwałe nawilżenie

wygładzenie skóry poprawa owalu twarzy

Cena: 295 PLN, Czas trwania: 1,5 h

Kwas hialuronowy (Hialuronic Acid - w skrocie HA) - jego nazwa pochodzi od szkliście przeźroczystego wyglądu (z greckiego hyalos = szkło).Występuje w wielu tkankach ciała. Ze względu na właściwości higroskop?ne odpowiada za optymalne nawilżenie skory. Łącząc ze sobą włókna kolagenowe i elastylowe, tworzy jej konstrukcję podporową. Przeplatające się łańcuchy kwasu hialuronowego wypełniają przestrzenie między włóknami kolagenowymi

zatrzymując wodę, dzięki czemu działa on jak molekularna gąbka. Układ ten stanowi zwartą strukturę nadając skórze odpowiednią elastyczność i jędrność. Jedna cząsteczka HA jest w stanie zabsorbować 250 cząsteczek wody .

Kwas hialuronowy ma zdolności utrzymywania nawilżenia skóry . Zawartość kwasu hialuronowego w skórze maleje wraz z wiekiem, co jest jedną z przyczyn zmian zawartości wody w skórze. Również promieniowanie UV powoduje zmiany w rozłożeniu i dystrybucji tego kwasu. Wraz ze zmniejszającą się ilością HA w skórze, włókna kolagenowe ulęgają zniszczeniom co prowadzi do charakterystycznych zmian starczych.

Kwas hialuronowy jest substancją biozgodną - jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA