Pod patronatem Avanti i avanti24: backstage 9 odcinka Shopping Queen

W dziewiątym odcinku II edycji Shopping Queen możemy przyjrzeć się zmaganiom między Karoliną, Weroniką, Izabelą i Eweliną. W Krakowie dziewczyny mają za zadanie wykonać dwie stylizacje, których tematem przewodnim są motywy "błękitna krew" i "Teraz Polska". Na wszystko przeznaczony jest określony czas i budżet.

Uczestniczki muszą wykazać się pomysłowością i kreatywnością. Zwieńczeniem ich zmagań jest pokaz na specjalnym wybiegu. Dziewczyny oceniają się wzajemnie, przyznając punkty. Koronę Królowej Zakupów otrzyma ta, która zbierze ich największą ilość. Stylizacje są oceniane i komentowane przez specjalistów ze świata mody i show-biznesu.

Jurorami w tym odcinku będą producentka pokazów mody Dorota Wróblewska, szefowa działu mody w magazynie Avanti Monika Bielkiewicz-Kirschke oraz stylista gwiazd Jarek Szado.

Czy dziewczyny będą umiały poradzić sobie z presją czasu i krytyką współzawodniczek przekonacie się oglądając dziewiąty odcinek II edycji programu Shopping Queen. Program poprowadzi modelka i stylistka Joanna Horodyńska.

Karolina Kudła ma 20 lat. Studiuje na kierunku turystyka i rekreacja, a planuje dziennikarstwo. Przez 7 lat uprawiała taniec towarzyski. Wraz z mamą szyje suknie ślubne. Doradza koleżankom i pożycza im ciuchy.

Weronika Jasiówka ma 19 lat. Gra na perkusji w damskim zespole punkrockowym. Gra również na gitarze, trochę śpiewa. Pracowała jako animatorka w domu strachów. Jej pasją jest muzyka i liczy na to, że kiedyś to będzie jej zawód.

Izabela Szpałek ma 19 lat. Uczy się w technikum na specjalizacji logistyka. Od ponad 4 lat zajmuje się fotografią. Zakupy robi z tatą. Chciałby mieć szafę pełną butów.

Ewelina Proszak ma 25 lat. Pracuje w banku. Skończyła studia w zakresie projektowania ubioru i projektuje ubrania dla panów. Chciałaby otworzyć własną firmę. Prowadzi bloga modowego. Kocha gotować, jeździć na łyżwach, rolkach i rowerze.

Więcej o:
Copyright © Agora SA