COS: nowy sklep w Katowicach

Na lokalizację swojego trzeciego sklepu COS wybrał Katowice.

Sklep znajdować się będzie w Centrum Handlowym Silesia , w otoczeniu międzynarodowych marek oraz butików polskich projektantów.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane tak, aby wiernie odzwierciedlać wartości estetyczne oraz filozofię marki COS, poprzez wykorzystanie naturalnych elementów w połączeniu z ich współczesną funkcjonalnością. Na powierzchni 445 m2 dostępna będzie damska oraz męska kolekcja wiosna/lato 2013. Motywem przewodnim kolekcji jest funkcjonalność oraz nowoczesność . W projektach na sezon wiosna/lato 2013 marka COS skupia się przede wszystkim na sylwetce, strukturze oraz detalach, które łączą się w nietuzinkową, a zarazem bezpretensjonalną kolekcję.

Sklep COS na ul. Mysiej 3 w Warszawie

"Bardzo cieszymy się z tego, że otwieramy trzeci sklep COS w Polsce, w mieście, w którym historia oraz kultura są mocno zakorzenione. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania,  jakim cieszy się marka zarówno w Warszawie oraz w Poznaniu, jak również w sklepie internetowym. Mamy nadzieję, że COS zostanie równie dobrze przyjęty  w Katowicach" mówi Marie Honda, Dyrektor Kreatywna marki COS.

Planowane otwarcie nowego salonu COS: latem...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.