Walizki i torby podróżne Wittchen

Do salonów WITTCHEN trafiła nowa linia bagażu. Travel House składa się z twardych i miękkich walizek

Seria trzech kompletów walizek podróżnych wyróżnia się ciekawymi, nietuzinkowymi wzorami. Białe grochy na czarnym tle to rozwiązanie dla romantycznych podróżniczek. Czarne, jakby malowane pędzlem, radosne kwiaty na białym tle rozweselą nie jedną wakacyjną przygodę. Bordowe i szare walizki z motywami żółwiej skorupy to stonowana ale wyróżniająca się w tłumie propozycja.

Niezależnie, na który wzór się zdecydujemy na pewno skończą się nasze problemy z odszukaniem walizki na lotnisku. Travel House to nie tylko wzorzysta forma. Zewnętrzna powierzchnia została wykonana z tworzywa termoplastycznego ABS, który gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych rzeczy.

Zastosowany system zamków błyskawicznych i szyfrowych gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych rzeczy.

Seria posiada oznakowanie TSA, umożliwiające sprawdzenie walizki przez celnika, bez zniszczenia zamka. Walizki dostępne są w trzech rozmiarach 20", 24", 28".

Ich ceny wahają się od 329-369zł.

Na miękką linię składa się kuferek i trzy wielkości walizek. Z takim kompletem można wyruszyć na upragniony urlop. Szczególnie jeżeli wybierzemy bagaż w kolorze morelowym lub niebieskim. Nietuzinkowa barwa wyróżni nas w podróży.

Ceny bagażu miękkiego zaczynają się od 95zł do 189zł.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.