Deichmann otwiera sklep online

Bogaty asortyment butów i dodatków dostępny przez całą dobę, a do tego bezpłatna dostawa i różnorodne formy płatności - to oferta sklepu internetowego firmy Deichmann.

W nowym sklepie internetowym dostępne są buty damskie, męskie, dziecięce i sportowe, a także torebki, dodatki oraz artykuły do pielęgnacji obuwia. Ceny w sklepie internetowym nie różnią się od cen towarów w tradycyjnych sklepach Deichmann .

Zamówione w sklepie online towary dostarczane są bezpłatnie i wyłącznie na terenie Polski. Warunkiem realizacji dostawy jest dokonanie zamówienia za minimum 49,- zł . Można je otrzymać za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub odebrać w paczkomacie. Za zamówiony towar można zapłacić kartą i przelewem . Istnieje także możliwość płatności przy odbiorze. Klienci, którzy będą chcieli wymienić lub zwrócić zakupiony w sklepie internetowym towar, mogą to zrobić bezpłatnie w każdym sklepie Deichmann.

Do dyspozycji klientów jest bezpłatna infolinia . Pod numerem telefonu 800 200 202 można nie tylko uzyskać pomoc dotyczącą zamówień w sklepie internetowym, lecz także zasięgnąć porady związanej z zakupem w tradycyjnych sklepach Deichmann.

Osoby pragnące być na bieżąco informowane o najnowszych trendach i kolekcjach oferowanych przez firmę Deichmann mogą skorzystać także z prenumeraty newslettera firmy. Można ją zamówić na stronie www.deichmann.com , wybierając jeden lub kilka interesujących nas tematów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.