adidas Originals - kolekcja ZX FLUX

ZX FLUX to nowy koncept adidas Originals, który swoją premierę miał wiosną tego roku. But ten charakteryzuje minimalizm oraz futurystyczny wygląd oparty na klasycznych wzorach adidas. W nadchodzącym jesienno-zimowym sezonie, streetowy kicks zobaczymy w jeszcze śmielszym i bardziej oryginalnym wydaniu niż dotychczas.

adidas Originals ZX FLUX to nowy, minimalistyczny w formie sneaker, który zawojował ulice na całym świecie. Pierwowzorem dla projektantów był kultowy model ZX 8000, dzięki któremu ZX FLUX może poszczycić się prostym, futurystycznym designem i charakterystyczną białą podeszwą.

Każdy model produkowany jest z jednego kawałka materiału: typowej dla sportowych butów siateczki, satyny, neoprenu czy Goretexu. W ZX FLUX uwagę przykuwa charakterystycznie wzmocniony zapiętek, tworzący swego rodzaju klatkę. Trzy, sprawiające wrażenie wtopionych w materiał, paski i futurystyczny design czynią but łakomym kąskiem dla sneakerheadów oraz miłośników miejskiej mody.

W nadchodzącym sezonie nowy sneakers marki adidas zachwyci nieoczywistymi połączeniami materiałów jak i kolorów. W lipcu pojawią się pierwsze 4 serie:

ZX Flux women's print pack - zawiera dwa bardzo kobiece modele, które charakteryzują intensywne kolory oraz wysokiej jakości nadruk naniesiony na satynę. Ulubione przez dziewczyny lamparcie cętki zestawiono z trzema, czerwonymi paskami oraz logo w takim samym odcieniu.

ZX Flux women's print pack

ZX Flux women's weave pack - modele wykonane z jednego kawałka tkaniny, dzięki czemu sprawiają wrażenie lżejszych i smuklejszych. Pomimo widocznego nawiązania do runnigowych korzeni, modele z tej serii posiadają niezwykle kobiecy wygląd podkreślony przez jasne kolory i modną np. lamparcią podszewkę. W tej odsłonie trzy, kontrastujące paski zostały wplecione w pozostałe sploty tkaniny.

ZX Flux women's weave packZX Flux women's weave pack ZX Flux women's weave pack ZX Flux women's weave pack

ZX Flux base tone pack - w tym zestawie dominuje techniczne podejście połączone z charakterystyczną dla marki adidas siateczką w dwóch kolorach: jasnym czerwonym, kobaltowym oraz kontrastującymi, trzema paskami. Prosty, futurystyczny design to najmodniejszy trend ostatnich miesięcy, połączony z podeszwą nawiązującą do modelu ZX 8000, to jeden z kandydatów do ulubieńców sneakerheadów.

ZX Flux base tone pack

ZX Flux reflective snake print pack - kolejna, seria podkreślająca różnorodność materiałów z jakich wykonana jest cholewka nowych ZX Flux. Tym razem są to odblaskowe, wężowe nadruki, które zaskakują techniką wykonania.

ZX Flux reflective snake print pack

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.