YES Princess Dream

Fantazyjne jak z bajki, barwne jak ze snu - biżuteria jak ze snu księżniczki

Zapewne każda z nas marzyła, by choć na jeden dzień zamienić się w księżniczkę. Z łezką w oku oglądałyśmy ślub księcia Williama i Kate Middleton, wyobrażając sobie siebie w pięknej sukni i z tiarą na głowie. Z najnowszą kolekcją marki YES, Princess Dream to marzenie może stać się rzeczywistością.

YES Princess Dream to kolekcja fantazyjna jak z bajki, barwna jak ze snu! Zaprojektowana, by spełniać nasze młodzieńcze marzenia. Dzięki niej, choć przez chwilę możesz poczuć się jak bohaterka, pełnych magii baśni o Śpiącej Królewnie czy Kopciuszku. Srebrne i pozłacane wisiorki, bajeczne kolczyki i pierścionki do których wykończenia wykorzystano iście królewskie naturalne kamienie jak ametyst, kwarc dymny, cytryn czy rubin , to prawdziwe dzieła sztuki.

Mieniące się pastelowymi barwami, uzupełnione cyrkoniami, by nadać biżuterii jeszcze większego blasku. Idealne na specjalne okazje, kiedy wyjątkowość Twojej kreacji zasługuje na idealną oprawę, a Ty chcesz poczuć się jak członkini rodziny królewskiej.

Każda z nas jest bowiem w głębi księżniczką z dziewczęcych marzeń. Dlatego daj się ponieść swym dziecięcym fantazjom i spraw sobie biżuterię, która przeniesie Cię do świata baśni! Kolekcja będzie dostępna w salonach YES i na stronie internetowej YES.pl już na początku lipca.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.